Podívejte se, jak vypadají další africké dětičky, které připluly na Lampedusu (video)

Podívejte se, jak vypadají další africké dětičky, které připluly na Lampedusu (video)

Šojdrová by měla dozajista radost. Takový výběr „sirotků bez doprovodu“, jaký je v těchto dnech na Lampeduse nebo na Sicílii by snad ani v Řecku nenašla. Kdepak je oněch 200 natěšených rodin, které jim nabízí střechu nad hlavou?

Všichni ti „hošíci“, které vidíte na videu, tvrdí, že jim je většinou mezi 12-17 lety. Ani jeden nemá víc, než 17 let a tím jsou na území EU nedeportovatelní; naopak, mají více práv, než dospělí ilegálové. Nikdo samozřejmě neprověřuje, zda hovoří pravdu, ověřovat jejich věk třeba podle zubů nebo kostním testem by byl rasismus a xenofobie.

Video místního lídra Ligy na Lampeduse Attilia Lucie, který natočil stovku nových falešných nezletilých:

Šílené. Italská Ministryně vnitra Lamorgeseová – PD (italská soc. dem.) a invazní vláda nadále používají všechny prostředky k rozptýlení vetřelců na území Itálie i zbytku Evropy. V tomto případě takzvané nezletilé osoby, které, jak víme, jsou většinou zletilé, navíc se na nich perfektně vydělává: průměrné náklady na jejich příjem se blíží 100 eurům za den. A ne náhodou jsou zákony upraveny tak, že nemohou být kvůli věku deportováni. Totéž se pak dočtete i v novém migračním paktu EU, který deportace nezletilců zcela zapovídá.

Z Tuniska pak včera připluly i tyto dětičky. Běžně nemají Tunisané na azyl nikde v EU nárok, nicméně v případě „nezletilců“ je to samozřejmě jinak. Takže i tyto „děti“ nakonec v Evropě zůstanou…

Přesně takto se na dobývané území nasunuje invazní armáda….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, jak vypadají další africké dětičky, které připluly na Lampedusu (video)

  1. Jj, zrůdnost politiky Šojdrové, Španělska, EU a členů je nebetyčná, nebezpečná, …, ale asi si budeme zvykat, oni nás zahltí, přinutí, dokud se voliči masivně nevzpamatují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout