„Dovezla jsem mučení, sexuální násilí, obchodování s lidmi a vraždy“, napsal politik AfD k fotu Racketeové

„Dovezla jsem mučení, sexuální násilí, obchodování s lidmi a vraždy“, napsal politik AfD k fotu Racketeové

Asi by na tom nic nebylo, kdyby reakcí na tento pravdivý výrok nebyla okamžitá domovní prohlídka v domě rodiny politika a zbavení imunity. Nejhorší na všem je, že politik má naprostou pravdu, neboť již bylo dokonce prokázáno, že mnoho zločinců, kteří dorazili v posledních letech do Evropy, připlulo s loděmi vysoce ziskových německých neziskovek. Je to už asi rok, co jsem psala o případu, kdy právě loď Racketeové dovezla partičku afrických zločinců, kteří pak v Itálii páchali ty nejtěžší zločiny, včetně vražd, mučení a sexuálních útoků.

Björn Höcke, populární politik AfD, včera zažil něco, co lze nazvat nepochopitelným novým vrcholem represí. Jeho dům v Eichsfeldu prohledalo státní zastupitelství. Důvodem je vyšetřování  pro podněcování lidu. Höcke údajně zveřejnil fotografii Caroly Racketeové s textem „Dovezla jsem mučení, sexuální násilí, obchodování s lidmi a vraždy“.

Björn Höcke | Thüringer Landtag
Björn Höcke

Podle obžaloby se politik dopustil trestného činu a proto byl zbaven imunity. Ospravedlnění, že k razii došlo, aby se zjistilo, zda Höcke osobně fotografii zveřejnil, zní obzvláště absurdně.

Skutečnost, že k tomuto zátahu došlo v den zahájení předvolební kampaně, jasně ukazuje, že se jednalo o záměr. Höckeho vyjádření by nemělo být zločinem v demokratickém státě, ani by mu neměla být kvůli tomuto politickému projevu odejmuta imunita. Navíc, ani tento čin neospravedlňuje razii.

Pokrytectví opět nasadil korunu FOCUS, který píše: „Blamáž pro AfD: Björn Höcke má zahájit volební kampaň, ale nepřijde“. Höcke se samozřejmě nemohl zúčastnit akce, kterou začínala předvolební kampaň kvůli represivnímu činu. Solidaritu na Twitteru již vyjádřilo mnoho politiků AfD.

Pomineme-li fakt, že tyto země (nejde zdaleka jen o Německo), které se zaklínají svobodou slova, tuto svobodu dopřejí jen někomu, tak zde šlo jasně o záminku k poškození politické konkurence.

Přitom ve skutečnosti by měli být trestáni všichni, kdo Racketeovou i ostatní pašeráky financují – od německé církve, přes německou vládu a různé neziskovky typu OSF až po EU. Právě oni mají na svědomí všechny oběti dovezených násilníků, lupičů a vrahů.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

One thought on “„Dovezla jsem mučení, sexuální násilí, obchodování s lidmi a vraždy“, napsal politik AfD k fotu Racketeové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout