Německo: Ázerbájdžánec polil benzínem a zapálil manželku, protože si chtěla udělat řidičák

Německo: Ázerbájdžánec polil benzínem a zapálil manželku, protože si chtěla udělat řidičák

Kdejaká maličkost, kterou považuje muslim za urážku či v něm může vyvolat pocit žárlivosti, může být důvodem vraždy ze cti, ovšem v posledních letech je „v módě“ i zohyzdění. Jistě jste už někdy slyšeli o častých případech popálenin žen, ať už ohněm nebo kyselinou. I ty se stávají mezi muslimy stále oblíbenějším prostředkem pomsty neposlušné ženě.

Jeho cílem mělo být zohyzdit navždy svou ženu! Soud s šíleným motivem žárlivosti proběhl v Lemgu. Telman A. (35 let, čtyři děti) je obviněn z těžkého ublížení na zdraví a žhářství.

Obžaloba je přesvědčena, že Ázerbájdžánec v režimu tzv. „strpění“ napadl svou ženu (32) na ulici, polil ji benzínem a zapálil. Jako zázrakem utrpěla oběť „pouze“ popáleniny na hlavě, rukou, paži a horní části těla. Ženě však doživotně zůstanou po popáleninách jizvy.

Podle obžaloby nechtěl Telman A. svou ženu zabít. Chtěl ji znetvořit, aby se o ni už nezajímali jiní muži.

Manželství bylo dlouho v disharmonii. Žena od muže odešla na začátku roku 2020, částečně kvůli jeho žárlivosti. Velkým bodem sporu byl její řidičský kurz. Telman A. naznačil, že měla poměr s instruktorem. Z tohoto důvodu údajně zapálil i auto Hyundai, patřící autoškole.

Případ byl nyní předložen okresnímu soudu v Lemgu. Soudce však po krátké době hlavní líčení přerušil a případ postoupil krajskému soudu v Detmoldu. Důvod: Obvinění by mohla vést k trestu odnětí svobody na více než čtyři roky. Okresní soudy však mohou uložit trest odnětí svobody maximálně na čtyři roky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Ázerbájdžánec polil benzínem a zapálil manželku, protože si chtěla udělat řidičák

  1. Je to sice nelogické, ublížit své ženě a pak chtít od ní lásku, to ovšem mlslim nechce, ten chce jen poslušnost ženy jíž považuje za zbytečný obal kolem vagíny. jejich promyté mozky z nich činí sociopaty, nemyslící tvory, bez empatie a svědomí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout