Podívejte se, jak v praxi spolupracují neziskovky s pašeráky džihádistů (video)

Podívejte se, jak v praxi spolupracují neziskovky s pašeráky džihádistů (video)

Občas sami džihádisté, směřující do Evropy, natočí video, které jasně ukazuje, jak velmi slušně placení pašeráci z Libye nebo Tuniska spolupracují právě s podvratnými neziskovkami, které jsou navíc velmi často dotovány z EU.

Připomínám, že tyto neziskovky si tak platí i všichni evropští daňoví poplatníci, kteří si tak de facto platí přísun nepřátelských vojsk na vlastní území. Konkrétně Open arms, která tak nadšeně spolupracuje s pašeráky džihádistů, se také velmi zdatně pouští do „boje proti bělošské nadvládě“. Podíváte-li se na jejich FB stránky, protibělošským rasismem se to tam jen hemží. Neziskovka tedy jede globalistickou agendu skutečně až do puntíku.

Tuniská rybářská loď, která veze džihádisty do Itálie, se při poslední „záchraně“ opět objevuje poblíž místa nakládky neziskovky Open Arms. Tedy tatáž rybářská loď dodává neziskovce její klienty opakovaně. Tomu se říká organizovaný zločin, který je ovšem globalisty štědře dotován:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, jak v praxi spolupracují neziskovky s pašeráky džihádistů (video)

  1. Je to jedna parta pašeráků, loupežníků, pirátů, globalistů, neomarxistů, mlslimů, rasistů, jejich užitečných idiotů sluníček, naivků, pseudo humanistů, aktivistů, levičáckých bojůvek, i úředníků, soudců, některých policistů, médií, …. vskutku hluboký stát protkaný hyfami a spórami všeho kazných hub. Bojovat proti tomu lze jen vzděláním a rozumem respektujícím přírodní zákony a realitu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout