Pár francouzských důchodců byl v jejich domě brutálně napaden 4 Afričany

Pár francouzských důchodců byl v jejich domě brutálně napaden 4 Afričany

Není dne, aby nedošlo ve Francii ke vloupání  a následnému napadení obyvatel domu. Francie je v nepsané válce, která započala v době, kdy byl po útocích vyhlášen výjimečný stav. Tato válka pokračuje, přičemž části některých měst jsou již plně pod nadvládou tamních muslimských gangů. Denně dochází k útokům na policisty nebo policejní stanice, takřka denně hoří auta či kontejnery v ulicích… Na mnoha místech již několik let u novorozenců převažuje jméno Mohamed či jeho různé obdoby, z čehož je celkem jasné, kdo si zemi brzy přebere.

Čtyři pachatelé původem z Afriky se vloupali do domu staršího páru  v Combs-la-Ville (Seine-et-Marne).

„Probudilo je světlo baterky v obličeji,“ řekl člověk blízký případu. Pár byl vytažen z postele, brutálně zbit a svázán. „Útočníci chtěli vědět, kde je sejf. Bili Dominique a udeřili ji do obličeje,“ dodal zdroj. Bernard Tapie dostal silnou ránu s obuškem do zátylku, což ho přivedlo do mdlob.

Vyšetřovatelé z versailleské justiční policie, kteří vedou vyšetřování loupeže s přitěžujícími okolnostmi s násilím a únosem, budou muset čin rekonstruovat bez kamerových záznamů: v okolí rezidence v době činu nebyly žádné kamery. Ale na místě činu byla nalezena rukavice.

Podle policejního zdroje jsou tři ze čtyř podezřelých „afrického typu“, tedy černoši a jeden „severoafrického typu“, tzn. Arab. Všichni byli oblečeni v černých mikinách a s kapucí. Údajně vylezli na střechu jejich domu, než vstoupili oknem jedné z ložnic v prvním patře. Podle policejního zdroje byl na místě nalezen předmět, který pachatelům patřil.  Oba manželé byli zbiti a svázáni, než zločinci odešli se svou kořistí.

Jejich hospodyně a její manžel byli v době incidentu také přítomni v přízemí, ale nezasáhli, protože si mysleli, že se pár hádá. Zbitá žena byla po incidentu v šoku odvezena do nemocnice.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Pár francouzských důchodců byl v jejich domě brutálně napaden 4 Afričany

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout