Gambie – oblíbený cíl sexuální turistiky britských babiček

Gambie – oblíbený cíl sexuální turistiky britských babiček

Asi všichni znají oblíbená místa pánské sexuální turistiky, mezi nimiž je pověstné Thajsko, podobně je možné vidět například v Tunisku postarší Němky ve společnosti mladých Arabů. Britky, které se rozhodly si užít i podzim svého života naplno, si nyní našly oblíbenou destinaci v Africe. Gambie se tak stala zemí, která v současné době profituje ze sexuální turistiky britských dam zralejšího věku.

Dokument, který o tomto poněkud „nezvyklém“ způsobu trávení volného času britských babiček natočila britská televize, vyvolal v několika západoevropských zemích, kde se již uváděl, docela velký rozruch.

Nicméně, pokud budete dobře počítat, tak bouřlivá éra tzv. „sexuální revoluce“ a nevázanosti probíhala právě v dobách mládí těchto babiček. Tedy oněm dnešním sedmdesátnicím či osmdesátnicím, jichž se dokument především týkal, bylo v té době kolem 20 – 30 let. Tím si lze zřejmě jejich nevázanost s jakou o svých cestách za mladými černochy vyprávějí, nejspíše vysvětlit.

The documentary investigated whether these relationships could ever be genuine

Hodinový film se vysílal už v několika evropských zemích a zkoumal pověst Gambie jako destinace pro britské sexuální turistky, přičemž reportér Seyi Rhodes chtěl zjistit, zda by takové vztahy mohly být někdy skutečné, vzhledem k výměně sexu a pozornosti za hotovost a s přihlédnutím k rozdílům v kultuře a věku.

A diváci byli ohromeni, když viděli bary plné bílých starších žen, které hledaly slunce, moře a sex, zatímco se jim mladí gambijští muži dvořili, aby získali jejich přízeň a tím si především finančně polepšili.

Jedna důchodkyně dokonce řekla novináři Seyiovi, že země je „rájem“, protože: „Každou noc můžete mít jiného muže“.

Seyi mluvil také s 32letým Gambijcem Alkou, který řekl, že se oženil s 68letou Belgičankou, i když nejprve tvrdil, že jí bylo osmdesát. Řekl, že nikdy nežádá o peníze, ale že mu jeho žena poslala 60 000 eur. K producentům dodal: „V Gambii se nestaráme o věk. Je to jen číslo, víte, věk je jen číslo.“

Když jeho žena Francoise mluvila o jejich vztahu, přiznala, že se díky Alkovi cítí jako dítě a že jí dal druhý život.

Viewers were stunned as they watched 'horny' grannies preying on younger men

Myslím, že pro představu postačí obrázky z dokumentu, reakce diváků byly samozřejmě poměrně značně negativní. Na druhou stranu si myslím, že si už na podobné příběhy Britové museli zvyknout, vždyť příběhy Britek v letech, které se zamilovaly do egyptských zajíčků, obletěly svět. O ženách, které se zamilovaly do egyptských mladíků (zatímco mladíci se zamilovali do jejich peněženek) jsem psala zde a zde.

Mimochodem, v Gambii se populace skládá z 90% z muslimů, přesto jsou ochotni od dodržování jakýchkoli pravidel odhlédnout, když to tak parádně „nese“…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Gambie – oblíbený cíl sexuální turistiky britských babiček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout