Německá pašerácká neziskovka pod vlajkou Antify přiváží džihádisty do Itálie

Německá pašerácká neziskovka pod vlajkou Antify přiváží džihádisty do Itálie

Teroristická Antifa patří k hlavním oporám současné vládnoucí ideologie. Zatímco LM byly ozbrojenou pěstí minulého režimu, tak jakousi dlažebními kostkami ozbrojenou pěstí toho dnešního je právě Antifa. Ostatně, jak sami víte, tak u nás si jeden takový Antifák dělá ambice na premiéra a to za nadšené podpory celého mainstreamu.

Vlajka Antify byla vyvěšena na přídi lodi SeaWatch4 německé neziskovky stejného jména. Okázalé znamení těchto „přátel lidu“, že chtějí vnutit svou agendu imigrační politiky Itálii a tím i Evropě.

Není pochyb o tom, že tyto a další pašerácké neziskovky patří do oblasti levicového extremismu, který sdílejí s teroristy z Antify. Mnozí samozvaní placení dobrovolníci jsou členy hnutí Antifa.

SeaWatch4 je financován mimo jiné také evangelickou církví v Německu: zde je důkaz. Zvláštní  partneři…

K tomu jen dodávám, že na podobném spojení není vůbec nic zvláštního, protože v praxi je poměrně časté. Vždyť invazi podporuje i sám Bergoglio a u nás patřili k největším propagátorům přijímání džihádistů z řeckých táborů pod pláštíkem údajných sirotků bez doprovodu Šojdrová z KDU a Piráti, nepsaní zástupci Antify v Parlamentu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německá pašerácká neziskovka pod vlajkou Antify přiváží džihádisty do Itálie

  1. Takže si ich privážajú predovšetkým Nemci. A hlavná vítačka je – zase Nemka Merkelbaba. A ten, kto by to mohol zaraziť a poslať európskych vojakov na ochranu hraníc EÚ je – s podivom zase Nemka Lajnová. Takže prím majú Nemci, len by sa teraz radi s nami podelili. Zrejme už majú tej kriminality dosť, tak žiadajú našu solidaritu. Ale pritom ich usilovne privážajú ďalej. Tak nech si ich teda nechajú všetkých, keď im je stále málo. Zrejme majú chuť konečne vyhynúť, len nevedia ako, vo vojnách ich asi tak veľa nepadlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout