Meghan Markleová dala 13 tisíc dolarů islámské neziskovce, která bojuje proti islamofobii

Meghan Markleová dala 13 tisíc dolarů islámské neziskovce, která bojuje proti islamofobii

Bojem proti islamofobii se zaštiťují přesně ty neziskovky, celebrity či politici, jejichž hlavním úkolem je islamizovat danou oblast; tedy neziskovka, které manželka prince Harryho dala tuto částku, patří k těm, jejichž hlavním účelem je islamizovat Velkou Británii. Jede tak i britská královská rodina v podpoře islamizace? Zdá se, že ano. Ostatně, už poslední kauza učitele, vyhozeného za to, že ukázal karikaturu Mohameda ukazuje, že i v této zemi se již začíná praktikovat právo šaría. Ostatně, to se pak již naplno potvrdilo tím, že vzápětí byli ze školy vyhozeni i další dva učitelé jen proto, že věděli o tom, že jejich kolega má v úmyslu karikaturu ukázat.

Bojem proti islamofobii se tedy rozumí boj proti jakékoli kritice islámu. Ten musí být představován výlučně coby náboženství míru. Právě tuto propagandu tak zcela zřejmě chtěla podpořit právě Meghan Markleová.

Britská charita Himmah uvedla, že zpočátku držela dar Meghan Markleové ve výši 13 000 dolarů (10 000 liber) v tajnosti kvůli obavám, že by poškodila její pověst.

Právě rozhovor vévodkyně a prince Harryho s Oprah Winfreyovou, který CBS odvysílala počátkem března, přiměl organizaci uvědomit si, že musí „projevit solidaritu“ vůči páru, jak řekl o víkendu bbc News její ředitel Sajid Mohammad.

Himmah – místní organizace, která se zabývá bojem proti rasismu, islamofobii a sociálnímu vyloučení v Nottinghamu – obdržela v srpnu dar vévodkyně ve výši přibližně 13 000 dolarů (10 000 liber) z prostředků Královské nadace, charitativní organizace, kterou dříve sdíleli s vévodou a vévodkyní z Cambridge….

„Důvod, proč jsme informace o daru nezveřejnili, je ten, že správci zaujímají názor, že  by informace o daru mohly způsobit problémy s reputací Meghan Markleové. Lidí, kteří nemají rádi naši charitu je hodně,  a tak jsme se rozhodli udržet dar v tajnosti,“ řekl Mohammad pro BBC News.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout