Další důkazy, že muslimskou invazi organizuje především Německo

Další důkazy, že muslimskou invazi organizuje především Německo

Nejde samozřejmě jen o Německo, ale snad každý ví, že drtivá většina neziskovek, zabývajících se pašováním muslimských vetřelců do Evropy, je německých. Ty jsou samozřejmě velmi slušně dotovány také z kapes německých daňových poplatníků.

O tom, jak fungují pašerácké neziskovky ve Středozemním moři jsem se zde zmínila nedávno. Pašerákům z neziskovek jde samozřejmě především o hmotný prospěch, vždyť za převoz jednoho Afričana žádala jistá vysoce zisková neziskovka 10 tisíc eur. Ovšem na pašeráky si došlápli také v Řecku a i zde mezi nimi figurují především Němci.

Řečtí tajní agenti odhalují zločiny západoevropských neziskovek. Celkem čtyři organizace a pětatřicet osob bylo zainteresováno v neziskovém byznysu. Za požáry v migračních centrech na řeckých ostrovech stojí také aktivisté těchto neziskovek.

Řecká média nedávno zveřejnila odhalení řecké tajné služby, že neziskovky ze západní Evropy nejen podporují muslimskou invazi na náš kontinent, ale také ji propagují a organizují. Podle toho, co uvádí, jsou tito  fanoušci invaze nejen zaneprázdněni „pomáháním“ vetřelcům, když uvíznou na pochodu do Evropy, ale ve skutečnosti provozují dobře organizovanou a podle všeho také dobře financovanou kampaň, která jim umožňuje porušování vnitrostátních a mezinárodních zákonů a podle řeckých médií, která se odvolávají na zjištění řecké tajné služby, se ani neštítí dopouštět se zločinu.

Řecko je zemí, které patří k invazí nejpostiženějším.. Odhaduje se, že sousední Turecko má na svém území asi pět milionů vetřelců (většinou muslimů) z celého světa. Toto číslo je ve skutečnosti jen odhad; může jich být několik set tisíc, ale také něco kolem milionu. Turecko dostává od Evropské unie mnohamiliardovou pomoc na péči o tyto invazisty. Nicméně vetřelci nehodlají zůstat v Turecku, drtivá většina míří do Evropy, přes řeckou hranici buď po souši nebo z tureckých přístavů na nedaleké řecké ostrovy, které už kvůli invazi praskají ve švech. Neziskovky a levicově liberální média nepřestávají vyzývat Evropu, aby všechny tyto vetřelce přijala, rozdělila je po celém kontinentu a samozřejmě jim poskytla sociální pomoc. Ale podle toho, co slyšíte, jsou „aktivisté“ z neziskovek spíše zločinci.

Před pár měsíci poslaly řecké bezpečnostní služby tým tajných agentů do Turecka. Agenti předstírali, že jsou muslimové z třetího světa a nedlouho poté zjistili, že  aktivisté z neziskovek jsou ve skutečnosti hlavními organizátory masové invaze do Evropy. Na konci několik měsíců dlouhého vyšetřování agenti předložili zprávu, která ukázala, že několik neziskovek a 35 jednotlivců porušilo celou řadu zákonů, a proto představovali hrozbu pro bezpečnost Řecka, zejména proto, že se také zapojili do skutečných špionážních aktivit, aby dosáhli svých cílů. Kromě toho jsou zapojeni do série žhářských útoků, které nejsou jen „obyčejným zločinem“, ale skutečnými teroristickými činy.

Zpráva zmiňuje čtyři promigrační neziskovky registrované v Německu a to „Mare Liberum“, „Sea Watch“, „FMM“ a „Josoor International Solidarity“. Jedná se o dobře organizované a samozřejmě velmi dobře financované organizace se širokou sítí příznivců po celé Evropě. Podle zprávy pocházejí „aktivisté“ a agenti také z různých evropských zemí, protože mezi 35 agenty je 26 německých státních příslušníků, dva Švýcaři, Francouz, Bulhar, Španěl, Nor a Rakušan, stejně jako jeden Afghánec a Íránec, kteří jsou zřejmě především tlumočníky, které neziskovky používají pro komunikaci s „klienty“.

Agenti zjistili, že dva z pětatřiceti „aktivistů“, Nor a Rakušan, který je také zakládajícím členem neziskovky Joosor International Solidarity, působí jako přímé kontakty mezi neziskovkami a vetřelci, místními orgány v tureckých přístavech  a místními zločinci zapojenými do převaděčství. Další výše zmínění „aktivisté“ organizují nástup na turecké pobřeží a navrhují cesty na pláže na řeckých ostrovech, kde se vetřelci vylodí. Invazistům také poskytují telefonní čísla místních řeckých promigračních aktivistů, právníků a především médií, která spolupracují s neziskovkami, přičemž jim často pomáhají vymýšlet srdceryvné příběhy.

Výše uvedené neziskovky byly také zapojeny do skutečných špionážních operací tím, že loď „Mare Liberum“ vybavují moderním komunikačním vybavením a posílají ji na moře, kde dochází ke shromažďování bezpečnostních informací. Loď plula Egejským mořem a zachycovala zprávy řecké pobřežní stráže a dalších bezpečnostních organizací. Sledovala pohyb řeckých policejních plavidel, průběh operací a informovala velitelství a záchranné služby, které tyto informace samozřejmě předaly organizátorům trestné činnosti a lodím s vetřelci. Na palubě lodi, která loni narazila na mělčinu, řecké úřady také našly podrobné mapy ukazující místa nalodění na tureckém pobřeží a vhodné pláže na řeckých ostrovech, kde byli vetřelci vyloděni.

Na závěr jen připomínám, že tuto podvratnou činnost podporují všechny země, které podobné organizace dotují, do Bruselu si europoslanci předloni dokonce pozvali nechvalně známou pašeračku Carolu Racketeovou, která působí ve vodách Středozemního moře. Evropané si tak tyto zločince přes EU sami platí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Další důkazy, že muslimskou invazi organizuje především Německo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *