Obyvatelům klidné berlínské čtvrti postavili hned za zahradou ubytovnu pro azylanty (video)

Obyvatelům klidné berlínské čtvrti postavili hned za zahradou ubytovnu pro azylanty (video)

Představte si, že si pořídíte domek se zahrádkou, na niž navazuje menší lesík. Takže když vyjdete na zahradu, nikdo a nic vás neruší, zahrada je pro vás oázou klidu a odpočinku, kde si mohou v pohodě hrát i vaše děti, aniž by byl důvod se obávat o jejich bezpečí. Až jednoho dne zjistíte, že lesík vezme zasvé a místo něho se objeví betonové monstrum. Hned za vaší zahradou.

Už to samo o sobě minimálně sníží hodnotu vaší nemovitosti. Jenže, v této novostavbě nebudou například sídla firem, kdy by byla nějaká šance, že alespoň o víkendech bude na vaší zahradě klid.

Nakonec, nejen, že vám bezprostředně za zahradou postaví nevzhledné paneláky, ale dokonce vám do nich nastěhují muslimské vetřelce z řeckých táborů, tedy vesměs občany Afghánistánu, Pákistánu a Iráku. Mladé muže, kteří jsou všude, kam si je nastěhovali, pověstní tím, že v okolí místa, kam je nastěhují, výrazně zvedli kriminalitu. O klidném pobytu na vlastní zahradě si pak už můžete jen nechat zdát.

Občané, žijící v domech, původně sousedících s klidným lesoparkem, tak nyní sousedí s paneláky, kam jim již brzy nastěhují hosty jejich kancléřky Merkelové. Takto multikulturně obohatit se své občany rozhodla berlínská vláda, tedy vláda, kterou si zvolili sami občané Berlína.

multikulturně obohacený Berlín

I kdyby se nakrásně chtěli obyvatelé těchto domků odstěhovat, budou vůbec rádi, pokud se jim nemovitosti podaří prodat. I když u nějakých členů tureckých či arabských klanů by uspět mohli. Nakonec, už nyní je jasné, že zde časem vznikne další muslimské ghetto. Němci prodají své domy raději pod cenou a odstěhují se třeba mimo Berlín. Nic jiného jim ostatně pro klidný a bezpečný život nezbude.

Nicméně, stále se naskýtá otázka:

„Kohopak obyvatelé této ulice či čtvrti volili? Nemohou si alespoň někteří z nich za svoji situaci sami?“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Obyvatelům klidné berlínské čtvrti postavili hned za zahradou ubytovnu pro azylanty (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout