Švédka si začala s Arabem, ten ji těhotnou týral a bičoval

Švédka si začala s Arabem, ten ji těhotnou týral a bičoval

Žen s podobným osudem je nejen ve Švédsku, ale i v dalších západních zemích stále víc. Vytrvalá, dlouhá desetiletí trvající mediální i školní propaganda multikulturalismu takto přináší své trpké ovoce. Většina touto propagandou indoktrinovaných sluníčkářek vůbec netuší, co pro ně může svazek, který je systémem tak nadšeně propagován, ve skutečnosti znamenat…

Švédská zaměstnankyně Migrační agentury si začala milostný poměr s kriminálním arabským žadatelem o azyl. Pak byla bičována a mučena – i když byla ve vysokém stupni těhotenství  – a nucena žít uvězněná jako muslimka a zahalovat se. Nyní, když je muž odsouzen k vězení a deportaci, má žena smíšené pocity, které se nakonec rozhodla nahlásit policii.

„Vím, že jsem udělala jedinou možnou věc, protože jsem se neodvážila s ním zůstat. Zároveň vím, že jsem sabotovala všechny Mahmúdovy šance na získání povolení k pobytu ve Švédsku,“ vysvětlila žena během procesu.

Pracovala v Migrační agentuře a setkala se s Mahmúdem, který je Palestinec, ale narodil se v Libanonu. Mahmúd se od roku 2004 neúspěšně pokouší získat povolení k pobytu ve Švédsku, ale stále může v zemi zůstávat a žádost si opakovaně podávat. A to i přesto, že byl několikrát odsouzen za trestné činy, jako je těžké ublížení na zdraví.

Žena si s Mahmúdem začala, i když ji před ním varovali kolegové z migrační agentury. Právě si tehdy totiž odpykal trest odnětí svobody za násilné trestné činy.  Poté, co Mahmúd opustil ubytovnu, se na začátku léta 2018 k ženě nastěhoval.

Mahmúd i žena zatajili skutečnost, že s ní žil, a místo toho uvedli, že žije jinde, protože by to usnadnilo jeho získání azylu i grantů. „Mahmúd byl dobrodružný a cílevědomý. Byl romantický a oddaný mně,“ řekla žena, která poznamenala, že „byl vždy temperamentní“.

„Často zvýšil hlas a bouchal pěstí do stolu. Bylo to horší a horší. Když jsem dostala první ránu, byla jsem šokována,“ pokračovala během procesu. Mahmúd se také rychle stal velmi panovačným, žena se musela mimo jiné začít zahalovat jako muslimka. Měli v islámu tradiční rozdělení rolí, které jí bylo cizí, ale  postupem času tento styl života přijala.

„Musela jsem ho žádat o povolení, cokoli jsem chtěla dělat – jít nakupovat, chodit ven se psem atd. Mahmúd nechtěl, abych po práci nakupovala, chtěl, abych šla rovnou domů. Taky nechtěl, abych mluvila s jinými muži. Vídala jsem jen svou matku. Měla jsem zakázáno chodit ven a potkávat se s přáteli. Přestala jsem být v kontaktu s bývalými přáteli, protože Mahmúd si myslel, že jsou špatní.“

Žena také přerušila kontakt se svojí sestrou, protože se ji její sestra snažila dostat z násilného vztahu a nutila ji přečíst si něco o domácím násilí.

Násilí se postupně stalo vážnějším a systematičtějším. Od dubna do prosince 2020 byla žena vystavena sérii velmi brutálních útoků. V té době čekala jejich druhé dítě a podle ženy měl Mahmúd velké obavy z toho, že mu hrozí příkaz k deportaci. Své stopy po násilí zakrývala make-upem.

Během těhotenství ji bičoval elektrickým kabelem. Praštil ji do hrudníku řetězem omotaným kolem ruky. Jednoho říjnového dne po ní hodil botníkem, zatímco ležela na posteli se svým synem, kterému byl jeden rok. Násilí bylo tak vážné, že si zlomila nohu.

Při jiné příležitosti ji opakovaně udeřil do hlavy, když byli poblíž předních dveří. Pak ji vzal do ložnice, a když si lehla na postel, stál nad ní a přitiskl jí jednu nohu na krk a dál ji mlátil do obličeje. Pokaždé, když se žena pokusila bránit, Mahmúd jí přitiskl nohu ještě silněji ke krku.

Při poslední příležitosti, 2. prosince 2020, vytáhl ženu z postele, když ležela a kojila svého syna, pak ji vláčel po zemi a bil do ní. Nakonec ji strčil na postel v ložnici a pěstí ji opakovaně udeřil do obličeje. To se také stalo v přítomnosti jejich syna a žena byla v té době v devátém měsíci těhotenství s druhým dítětem.

Po tomto incidentu žena nakonec utekla k sousedce a kontaktovala policii. Do očekávaného porodu jí zbývaly dva týdny. Ona a děti nyní dostaly novou identitu a přestěhovaly se do chráněného ubytování.

Mahmúd byl nyní i přes popírání všech popisovaných činů odsouzen ke dvěma letům a třem měsícům vězení za hrubé porušení práv žen. Je také odsouzen k deportaci se zákazem návratu do Švédska na deset let.

Poslední žádost odsouzené osoby o povolení k pobytu a pracovní povolení zamítla dne 3. dubna 2020 Migrační agentura, která rozhodla, že by měl být deportován do Libanonu. Mahmúd se proti rozhodnutí odvolal a migrační soud k němu dosud nezaujal žádné stanovisko.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédka si začala s Arabem, ten ji těhotnou týral a bičoval

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout