Švéd jde před soud za to, že si stěžoval na hromadnou muslimskou modlitbu v parku

Švéd jde před soud za to, že si stěžoval na hromadnou muslimskou modlitbu v parku

Hromadné muslimské modlitby na veřejnosti jsou jednou z hlavních známek islamizace muslimy přebíraného území. Už fakt, že nějaké město podobnou akci povolí, je aktem podvolení se. Vyřvávání v arabštině, modlitby za džihád, jsou samozřejmě podle současného „práva“ v pořádku. Nicméně upozornit na to, že k modlitbám dochází na veřejných místech, která si za tím účelem muslimové zabírají a jejich halekání je nucen poslouchat každý, kdo prochází kolem či žije opodál, je trestným činem. Vadí-li vám tyto modlitby, pak jste zločinec a patříte před soud. Tedy minimálně ve Švédsku (a nepochybuji, že u nás by to bylo stejné).

35letý muž z Blekinge je obviněn ze zločinu „podněcování k rasové nenávisti“ poté, co vyjádřil frustraci z venkovní modlitby s  výkřiky v arabštině, k níž došlo v historickém, velmi oblíbeném parku ronnebyských občanů.

Loni v létě islámská kulturní asociace v Ronneby předvedla svoji nadřazenost uspořádáním venkovní modlitby uprostřed hojně navštěvovaného parku. Hromadná modlitba byla natočena a sdílena na Facebooku. Na místě byl spatřen větší počet mužů, ale žádné ženy se nesměly účastnit modlitby uvnitř bariér, několik žen v burkách čekalo mimo pro modlící se muslimy vyhrazený prostor.

Když byl videozáznam sdílen na Facebooku, 35letý muž z Ronneby zcela pravdivě poznamenal: „Teroristé zde šíří svůj jed.“ Podle státní zástupkyně Anny Johanssonové z státního zastupitelství v Karlskroně jde o trestný čin. Johanssonová se domnívá, že prohlášení je hanlivé, a proto se bude trestný čin řešit před soudem.

V předsoudní zprávě policie přidala snímek obrazovky z facebookového účtu 35letého muže, který ukazuje, že má fotografie s logem švédských demokratů, textem „zachovat švédskou švédštinu“ a švédskou vlajkou.

tyto obrázky mají u soudu sloužit jako důkaz šíření nenávisti

U policejního výslechu musel 35letý muž vysvětlit, co myslí tím názorem, který vyslovil. Říkal, že neútočí na žádnou etnickou skupinu nebo náboženství. Tvrdil, že komentuje něco, co bylo řečeno o kriminálních osobách ve videoklipu. Muž popírá jakékoliv provinění a nechce ani právníka.

Níže je videoklip natočený místním občanem Tomasem Lundbergem, který ukazuje masovou modlitbu, která proběhla při několika příležitostech. Právě na toto hromadné modlení obžalovaný muž reagoval.

K případu jen dodávám, že po zkušenostech se soudy napříč EU (včetně ČR) je velmi pravděpodobné, že za výše uvedenou poznámku a sdílené obrázky dostane Švéd vyšší trest, než jaký se běžně dává muslimským vetřelcům třeba za brutální znásilnění…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švéd jde před soud za to, že si stěžoval na hromadnou muslimskou modlitbu v parku

  1. Právo neprávo, zákony a politika postavené na hlavu, proti logice a faktům. Mlslim se 5 denně modlí „bože zbav nás nevěřících“ a pokud (j)elity vlastního státu s jejich voliči podporují vlastní otroctví či vyhlazení, pak jim asi není pomoci. A ano, i u nás totalitní vražedná is lamská ideologie je též chráněna zákony, politiky, soudy, místo úplného opaku, tj. zákazu politického is lámu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout