Proč tupí Evropané dobrovolně  pomáhají teroristům? (video)

Proč tupí Evropané dobrovolně pomáhají teroristům? (video)

Nikdy nepochopím hloupé sluníčkáře, kteří hájí přijímání muslimských vetřelců v Evropě. NIKDY!! Ať už to hájí jakkoli, nic nemůže obhájit škody, které už za roky podpory invaze jejich chráněnci způsobili. Ještě neskonale víc mne pak šokuje, že dokonce většina Evropanů u každých dalších voleb dokazuje, že si snad přeměnu v Evropy na chalífát přeje.

Mnohé promigrační neziskovky, většinou velmi slušně dotované podvratnou EU, konají tak, jak konají, většinou v zájmu svých peněženek. Pak zde máme i takové „dobrosery“, kteří mají pocit, že musí pomáhat. Pak by udělali lépe, kdyby pomáhali třeba vlastním lidem v nouzi, opuštěným dětem, zvířatům… V tomto případě by jejich dobročinnost nikomu neškodila, ale dala by se označit za bohulibou činnost. Ovšem „šiřitelé dobra“ jako ti z příběhu, by snad měli být jednou souzeni za to, co pomohli udělat se svými vlastními zeměmi, ale i s Evropou vůbec.

V roce 2015 pozvala Merkelová do Evropy všechny Syřany, přičemž v téže době vyzvala jedna z nejvyšších islámských autorit k džihádu Evropy. Poté se tedy skutečně vydaly masy muslimů na cestu džihádu. To, že se mnozí zaštiťovali pozváním mamá Merkel je už dnes spíš vedlejší…

V davech invazistů bez dokladů bylo samozřejmě Syřanů jako šafránu, přesto byl však takřka každý nově příchozí Syřan. Nikdo jejich lži příliš neprověřoval, azyly se rozdávaly jako na běžícím pásu a dobroseři dokonce nabízeli ubytování ve svých vlastních domovech. Dvě takové rodiny – jedna italská a jedna britská – hostily i pozdějšího atentátníka z londýnského metra…

nebýt nadšených vítačů, tato bomba by v metru nejspíš nevybuchla…

Na videu výše můžete vidět moment, kdy bomba, nazvaná „Matka Satana“, vybuchla ve vlaku plném lidí, většinou dojíždějících za prací v Londýně. Video, které zveřejnila londýnská metropolitní policie, ukazuje explozi, která v roce 2017 zasáhla vlak metra na nádraží Parsons Green.

Bombu vyrobil 18letý Iráčan Ahmed Hassan (viz titulek). Bomba byla naplněna noži, šrouby a hřebíky, aby bylo dosaženo „maximálního krveprolití“.

Hassan se dostal do Itálie v roce 2015 v davech nelegálních vetřelců, přicházejících po balkánské trase, kterou se dostal do Terstu.

Policii řekl, že je syrský nezletilec, aniž by někoho skutečně zajímalo, kým je. Na základě jeho tvrzení o tom, že je Syřan a navíc nezletilec, byl převezen do italského rodinného domu, odkud po několika dnech uprchl.

V domech u různých rodin bylo tehdy ubytováno dalších 11 islámských teroristů, kteří přišli do Itálie. Pak se všichni – včetně Ahmada Hassana – přestěhovali do Anglie. Tam je hostilo několik místních vítačů, vyznamenaných Alžbětou II. za péči o 268 „chlapců“, většinou takzvaných islámských uprchlíků.

Ve skutečnosti se do značné míry jednalo o už dávno dospělé džihádisty. Tedy rodiny, které pomáhaly teroristům, byly za svoji podvratnou činnost ještě vyznamenány královnou. Skutečně, skvělé!!!

Jeden z nich, Iráčan jménem Ahmed (stále se vydávající za nezletilého Syřana), sestavil bombu v londýnském domě, kde byl přivítán jako uprchlík prostřednictvím iniciativy „adoptovat uprchlíka“. Iniciativy, která byla nejen vyznamenána, ale také velmi slušně dotována.

Tento případ je samozřejmě jeden z tisíců příkladů genocidní politiky vítání islámských vrahů. Politiky, která je, bohužel, v mnoha ohledech podporována i evropskými voliči. Nikdy v historii Evropy se totiž nestalo, aby Evropané nadšeně vítali vlastní vrahy. To vše za podpory EU, mainstreamových médií i „liberálních“ politiků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Proč tupí Evropané dobrovolně pomáhají teroristům? (video)

  1. Již tisíce let lidé rádi věří pohádkám, o jakési spravedlivé společnosti, kde jsou lidé hodní a všichni se mají rádi, a sluníčkáři věří, že je to reálné, i když není, tak slouží i neomarxistům, kteří si tu pohádku chtějí vydobýt mocí, marxisté to zkoušeli krvavě, neomarxisté dlouhým pochodem institucemi. Ono to prostě v lidech je, jedna teorie evoluční biologie říká, že právě empatie byla jednou z prvních vlastností našich předků (25 mil. let) , jež umožnila rozříření rodiny až na kmeny. To byl limit. Ovšem u některých jedinců se zvýšená empatie dědí, i vzniká vrozeně dále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout