Politička od Salviniho naléhá na zrušení nelegálních mešit, mohamedáni jí vyhrožují hromadným znásilněním

Politička od Salviniho naléhá na zrušení nelegálních mešit, mohamedáni jí vyhrožují hromadným znásilněním

S tím, jak roste počet často nelegálních muslimských vetřelců v Itálii, roste i počet nelegálních mešit. Většina zastupitelů italských měst nad nimi v rámci politické korektnosti a všeobecné evropské vstřícnosti k islámu zavírá oči. To ovšem  mohamedány podněcuje k tomu, aby si otevřeli další a další semeniště šíření nenávisti.

Muslimští vetřelci v italské Lombardii se volně shromažďují v nelegálně provozovaných mešitách, zatímco původní Italové jsou nuceni zůstat doma v přísných vládou nařízených lockdownech. Islámská komunita může porušovat italská opatření, protože levicoví politici proti nim odmítli podniknout kroky.

Strana Lega  bojuje za zastavení problému nelegálně provozovaných mešit, kterým bylo umožněno pokračovat v provozu po celou dobu pandemie. Důsledkem pro jednu členku Legy a městskou radní Silvii Sardoneovou jsou výhrůžky muslimských vetřelců, kteří jí říkají, že ji spolu s jejími malými dětmi hromadně znásilní a zabijí.

Dne 15. března 2021 byl region Lombardie opět prohlášen za červenou zónu a je pod nejpřísnějšími  nouzovými opatřeními. Zákaz veřejných shromáždění zůstal v uplynulém roce stejný v celé Itálii, zejména v červených zónách. Všechny školy jsou zavřené, stejně jako restaurace, bary a mnoho komerčních podniků.

Navzdory lockdownu se nadále mohou muslimové scházet, jak jsem detailněji psala již v tomto článku.

Dva členové strany Lega bojují za uzavření jedné z nelegálně provozovaných mešit ve Via Sabatino Lopez v Miláně. Muslimové používají vnitřek pekárny k provozování své mešity. Služby jsou tak populární, že se část osazenstva modlí i na chodníku před pekařstvím.

Nelegálně provozované mešity jsou dlouhodobým problémem v Miláně, hlavním městě Lombardie. Bylo by náročné je všechny zavřít, protože jakmile policie jednu zavře, rychle se otevře další. Ale Silvia Sardoneová se nevzdává a opakovaně se na uzavření mešit vyptává levicového starosty Beppe Sala,

Europoslankyni Sardoneové bylo za její tlak na uzavření nelegálních mešit v uplynulém roce opakovaně vyhrožováno znásilněním a smrtí. Jak vysvětluje politička, v říjnu jí také vyhrožovali, že ji upálí zaživa a zabijí její malé děti. „Co je na  islámu umírněné?“ ptala se Sardoneová? Kromě toho ti, kteří ohrožují její život, nejsou ani italští muslimové, ale jde o invazisty, kteří se do Itálie dostali nelegálně.

Místo toho, aby se levicoví politici v Itálii shromáždili za Sardoneovou, tak mlčí. Politička věří, že by ji levice bránila, kdyby nebyla konzervativec a radikálové nebyli muslimové.

Stefano Pavesi, její kolega z Ligy, také už měsíce bojuje proti nelegálně provozované mešitě. Politik rozeslal četná hlášení levicovým vůdcům, kteří mají na starosti magistrát, ale na oplátku se dočkali jen mlčení jako projevu politické zvůle. Pavese slíbil své komunitě, že nepřestane, dokud nebude k dispozici usnesení, vždyť není možné, aby platila jiná pravidla pro muslimy a jiná pro ostatní!  Během Vánoc politik poukázal na to, že  muslimové se  mohli shromažďovat, zatímco křesťané byli nuceni zůstat o svých svátcích zavřeni doma,

Itálie tak dokonce poskytuje zvláštní ochranu nelegálně provozovaným mešitám, jejichž členové ohrožují život konzervativních politiků. Jedná se o nebezpečný trend, který je stále častější v celém západním světě.

Jde tak o další ukázku škatulkování na nadřazené muslimy a ty ostatní, tedy „podřadné káfiry“. Podivné soudní výroky, hon na „islamofoby“ a bagatelizace kriminálních muslimů patří do stejné sorty nadřazování této skupiny obyvatel ze strany tzv. „liberálních“ politiků.  Lze to bez nadsázky nazvat postupným zaváděním práva šaría v praxi.

Zajímavé bude sledovat, co se bude dít napříč západní Evropou od 12.4., kdy začíná ramadán. Nastane v islamizovaných zemích náhlé uvolňování?? Nebo se opět budou pro muslimy pořádat venkovní modlitby na parkovištích, jako tomu bylo vloni? Nebo se jednoduše nechá muslimská komunita tak, jako dosud, žít vlastním životem, včetně hromadných modliteb o oslav ramadánu??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Politička od Salviniho naléhá na zrušení nelegálních mešit, mohamedáni jí vyhrožují hromadným znásilněním

  1. Přesně tak, je to šaria, a v tomto případě jde o občanský džihád, dávat najevo svou nadřazenost a zároveň zakazovat rouhání, jež se trestá. Ti „liberální“ politici nic neděláním i bráněním policii ve výkonu jejich povinností tím dávají najevo své podvolení se .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout