Italku, kterou našli pobodanou v příkopu u silnice, přepadl Severoafričan

Italku, kterou našli pobodanou v příkopu u silnice, přepadl Severoafričan

Včera jsem psala o čerstvém případu, k němuž došlo na severu Itálie. Připomínám, že k incidentu došlo v pondělí v 17:00, v Moglianu, Veneto. Hlavní vyšetřovací verzí je, že šlo o loupež. 16letý chlapec údajně pobodal mladou ženu, která šla po straně silnice. Když kolem ní projížděl na kole, tak ji srazil k zemi a zasadil jí 8 bodných ran.

Oběť skončila v příkopu u silnice. Útočník také ztratil při útoku rovnováhu a spadl do vody. Dělníci, kteří kolem projížděli několik minut po útoku autem, si všimli pohozeného kola a zastavili. Aniž by věděli, co se doopravdy stalo, mysleli si, že šlo o nehodu.

26letá žena byla ihned poté, co dělníci zavolali pomoc, hospitalizována v nemocnici v Trevisu, kde zůstává ve vážném stavu.

Zprvu se identita útočníka tajila, nicméně již vyšlo najevo, že se jedná o vetřelce severoafrického původu, nicméně druhé generace, do Itálie tak přivandrovali jeho rodiče. Jde tedy o další ukázku neintegrovatelnosti a to i v případě další, již v Evropě narozené generace. Ta je často ještě radikálnější a agresivnější….

Dívka je stále ve vážném stavu v nemocnici, posléze se zjistilo, že dostala dokonce 20 bodných ran…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Italku, kterou našli pobodanou v příkopu u silnice, přepadl Severoafričan

  1. Ta neúcta k životu, a ještě k tomu žen, dárkyním života, je děsivá. Ovšem jak pro koho, pro vítače je to jen „drobný“ incident.

    1. Oni ty ženy – nemuslimky považují za cosi zcela podřadného. Nemají úctu ani k muslimkám, nemuslimky jsou pro ně skutečně jen odpad, vhodný tak akorát ke znásilnění nebo oloupení…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout