Švédsko: Za pokřiku „Allahu akbar!“ se muslim vloupal do domu

Švédsko: Za pokřiku „Allahu akbar!“ se muslim vloupal do domu

Nedávno jsem zde psala o případu, kdy se ve Švédsku násilný Somálec vloupal do domu se záměrem někoho znásilnit. Takovéto nevítané návštěvy patří podobně, jako vraždy, znásilnění, teroristické útoky, loupeže, krádeže a prodej drog k běžnému koloritu multikulturně obohacovaných zemí.

Ve středu (dnes ráno) byla policie upozorněna na stockholmskou čtvrť Örby, kde muž s nožem v ruce rozbil několik oken a vstoupil do rodinného domu. Když ho policie zatkla, byl velmi násilnický a skandoval „Alláhu akbar“. Ve středu krátce po 5.30 ráno několik lidí zalarmovalo policii poté, co v oblasti řádil muž, který údajně rozbil okna několika nemovitostí.

Jedna z obětí říká, že se probudila, když rozbil dveře na terase. Vyzbrojena hasicím přístrojem běžela do přízemí, aby viděla, co se děje, ale muž hned utekl z místa činu.

„Nic jsem neviděla, ale slyšela jsem ho řvát, když utíkal.“

Přestože muž nikdy nebyl uvnitř domu, incident byl velmi nepříjemný, zejména pro její desetiletou dceru, která se probudila poté, co šílený muslim rozbil okno vedle jejího pokoje.

Poté, co šílenec vstoupil do čtvrtého domu, byl zatčen policií, která vtrhla do domu. V patře, kde muž řádil, byly dokonce i děti.

Když byl zatčen, byl velmi násilný, kopal do policistů a křičel: „Alláhu akbar“, zpacifikovat ho nakonec museli pepřovým sprejem.

Zásah se podařilo natočit alespoň zvukem:

…“allahu akbar!“ je slyšet, zatímco mohamedán útočí na policisty….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Za pokřiku „Allahu akbar!“ se muslim vloupal do domu

  1. To je to, co si stále sluníčkáři i nevědomí lidé neuvědomují, rozdíl mezi běžnou kriminalitou, kde kriminálník ví, že jedná proti zákonu, kdežto mlok jedná v souladu se zákonem, samozřejmě tím šariovým, protože ty světské zákony neuznává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout