Brzy vypluje nová největší pašerácká loď, vybavená drony – platí ji německá církev

Brzy vypluje nová největší pašerácká loď, vybavená drony – platí ji německá církev

Už brzy se chystá vyplout největší loď, specializovaná na “lov afrických vetřelců” pod názvem Mare Jonio. Jedná se tak o zdaleka největší loď, jaká kdy dosud brázdila vody mezi Libyí a Evropou. Tato loď je provozovaná německou neziskovkou a kapacitně výrazně předčí ty dosavadní. Avšak tato loď není jedinou novinkou, kterou Německo do vod Středozemního moře posílá.

Tři katolické diecéze se zavázaly neziskovce Sea-Eye poskytnout 125 000 eur na zbrusu novou loď. Jak ve čtvrtek oznámilo sdružení se sídlem v Řezně, jedná se o arcidiecéze z Mnichova – Freisingu, Paderbornu a diecéze Trier.

Peníze budou použity na financování převozu Sea-Eye 4 do Středomoří, k němuž by mělo dojít brzy zjara. “Dary katolických diecézí Mnichova, Freisingu, Paderbornu a Trieru nám umožňují poslat Sea-Eye 4 do oblasti jejich působnosti bezprostředně poté, co bude připravena v loděnici,” řekl Gorden Isler, předseda sdružení. “Díky daru katolických diecézí, mají “Sea-Eye” a “United4Rescue” možnost využít tyto i další dary pro loděnice a provozní náklady. Jsme za to velmi vděční.”

V loňském roce, Sea-Eye, s podporou United4Rescue, koupila bývalou zásobovací loď, která byla od té doby přestavěna na jakousi ubytovnu pro vetřelce, vylovené ve Středozemním moři. “United4Resue” je silně podporována evangelickou církví v Německu.

“V březnu nebo dubnu by pak Sea-Eye 4 mohla zahájit svou první misi,” uvedla. Na rozdíl od Alana Kurdiho, který je také provozován společností “Sea-Eye” a je registrována v Hamburku, má být v případě Sea-Eye 4  uveden jako její domovský přístav Regensburg .

V současné době se v Německu připravuje další loď pro použití ve Středozemním moři. Mare Jonio 2, která se nachází v loděnici v Brémách a očekává se, že bude připravena k provozu do dubna. Norská loď byla dříve používána pro přepravu plovoucích plošin. Bude mít prostor pro tisíce vetřelců a bude vybavena drony, zařízením pro noční vidění a horkovzdušnými balóny a bude provozována organizací “Mediterranea Saving Humans”. To by z ní učinilo největší pašeráckou loď ve Středozemním moři.

Německo tedy ke stávajícím pašeráckým lodím chystá další dvě velké lodě, přičemž jedna vydá kapacitně na nejméně tři běžné, dosavadně používané, navíc vybavení bude ještě nesrovnatelně lepší. Německo tak jen dotvrzuje, že svých snah zničit Evropu se dosud nevzdalo.

Nakonec, neudivuje ani to, jak se zachovala církev, vždyť i sám Bergoglio byl na svůj post dosazen právě za účelem rychlejší likvidace Evropy a evropských národů a především pak islamizace.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Brzy vypluje nová největší pašerácká loď, vybavená drony – platí ji německá církev

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.