Itálie: Afričan bodal náhodné kolemjdoucí, očarovala ho prý manželka

Itálie: Afričan bodal náhodné kolemjdoucí, očarovala ho prý manželka

Okultismus je v Africe stále živý, přičemž afričtí invazisté si pak svoje praktiky přenášejí i do Evropy. V případě, který se před pár dny odehrál v Itálii, se však mohlo jednat i o výmluvu, která by zřejmě v afrických zemích, kde se běžně rituály voodoo praktikují, mohla zafungovat. Otázka je, co na pachatelovy výmluvy řekne italský soud. Už předem to tipuji na umístění v psychiatrické léčebně.

Afričan zaséval paniku mezi kolemjdoucími tím, že náhodně napadl tři lidi nožem, vyděsil pak dokonce i policii, která se mu postavila do cesty. Násilníka dopadli karabiniéři, specializující se na první protiteroristickou intervenci (Api).

Když byl zastaven, obviňoval z činu svou ženu: „Udělala ze mě zlé oko, donutila mě jednat pod jejím vlivem.“

Útok se stal v oblasti mezi Desenzanem a Rivollou, kde náhodní kolemjdoucí zažívali okamžiky skutečné hrůzy, přičemž obyvatelstvo oblasti bylo vyzváno, aby nevycházelo ze svých domovů. 30letý nezaměstnaný Maročan, který žije v Mantui, otec šestiletého chlapce, se potuloval po břehu jezera a bodal neznámé lidi.

nůž, který byl útočníkovi zabaven

První útok se odehrál ve Via Paolo Veronese. Oběť, 58letá žena, byla pobodána. Ke druhému útoku došlo v Molinské ulici, kde invazista zaútočil proti 66letému muži, který byl pořezán nožem. Třetí útok se odehrál v nedaleké ulici. Tentokrát se zaměřil na 80letého muže, kterého zranil nožem v obličeji. Všichni tři nešťastníci byli ošetřeni v nemocnici a jejich léčba se odhaduje na zhruba 10 dní.

dopadení šíleného Afričana se podařilo natočit

Mezitím se do pátrání, které předpokládalo, že jde o teroristu, ujala řada policejních oddělení. Útočník pak ukradl kolo, které posléze odhodil a pokračoval v chůzi přes pole.

V polích byl obklopen armádou operační a rádiové mobilní jednotky Sirmione a Desenzano. Dopadený pachatel tvrdil, že to byla negativní energie jeho ženy, která ho učinila agresivním. Celá místní komunita si vydechla úlevou. Muž byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví a krádeže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Afričan bodal náhodné kolemjdoucí, očarovala ho prý manželka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout