Berlín zřídil komisi pro protimuslimský rasismus

Už jen název samotné komise ukazuje absolutní nevzdělanost a nekompetentnost vedení německého hlavního města. Islám totiž není rasa, tedy nic jako „protimuslimský rasismus“ existovat nemůže. Pomineme-li fakt, že muslimové sami se dnes a denně modlí za jednotný chalífát pod právem šaría a nenávist k bezvěrcům jim velí přímo Korán, je u Němců se zdravým rozumem odpor k islámu zcela opodstatněný. V žádném případě však nelze odpůrce islámu nazývat rasisty.

Anti-Semitism Rises in Europe Amid Israel-Gaza Conflict - The New York Times
mírumilovní berlínští muslimové obdivují Adolfa Hitlera

„Protimuslimský rasismus“ je obdoba pojmu „protinacistický rasismus“. Nesmysl, že? Úplně stejný, jako v případě toho nesmyslu, který vyplodila stupidní vláda Berlína.

Spolková země Berlín zřídila „expertní komisi pro protimuslimský rasismus“. Skládá se z členů neziskovek a měla by se intenzivně zabývat protimuslimským rasismem jako specifickou formou rasismu, jak oznámila v pátek Senátní správa spravedlnosti a antidiskriminace.

Berlin attack: ISIS claims it inspired truck assault - CNN
mírumilovný projev muslima na berlínském vánočním trhu…

Panel koordinuje vedoucí Národního antidiskriminačního úřadu Eren Ünsal. Odpovědný senátor Dirk Behrendt (Zelení) zřízení komise zdůvodnil tím, že je nesnesitelné, „když jsou ženám v Berlíně strženy z hlavy šátky nebo jsou dokonce napadeny malé děti“. Země se údajně musí blíže podívat na protimuslimský rasismus. Nicméně každodenní znásilňování německých žen a dívek muslimy tuto komisi nikterak netíží, to je přece ono kýžené multikulturní obohacení.

„Po rasistickém útoku v Hanau jsme zkoumali, zda skutečně děláme dost proti protimuslimskému rasismu,“ řekl zelený politik. „Proto chceme otestovat kroky politiky a administrativy u odborné komise. Nejprve začneme s inventářem, abychom v dalším kroku vypracovali konkrétní doporučení.“

Police raid on Berlin mosque fed by racism, anti-Islam policies, Erdoğan  says | Daily Sabah
zátah v radikální berlínské mešitě

Cílem panelu je „vytvořit teoretický základ pro rozvoj strategií prevence a posílení postavení“. Mezi členy patří Yasemin Shooman z Německého centra pro výzkum integrace a migrace, Sanem Kleff z iniciativy „Škola bez rasismu škola s odvahou“ a dva členové Islámského fóra integračních úředníků státu Berlín.

German Muslims condemn Islamic State in nationwide day of prayer
i toto je Berlín….

Německé hlavní město se opakovaně dostalo na přední stránky novin kvůli radikálním islámským incidentům. Na podzim 11letý muslimský student vyhrožoval, že setne hlavu učiteli. Stejný student byl násilnický o týden dříve, když po minutě ticha za učitele Samuela Patyho, který byl zavražděn muslimem, prohlásil, že každý, kdo urazil proroka Mohameda, by měl být zabit.

V Berlíně je také několik radikálních islámských sdružení a některé berlínské čtvrti jsou ovládány arabskými či tureckými kriminálními muslimskými klany. To ovšem bojovníkům proti účelově vymyšlenému „protimuslmskému rasismu“ nikterak nevadí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Berlín zřídil komisi pro protimuslimský rasismus

  1. Dokud voliči budou volit fanatické ochránce mlso totalitní ideologie, jako jsou Zelení, Piráti a pod., pak je situace neřešitelná, a is lamizace neodvratná 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout