I nová italská vláda pod vedením Draghiho vítá africké vetřelce

I nová italská vláda pod vedením Draghiho vítá africké vetřelce

Po pádu italské vlády doufali nejen Italové, ale většina normálních Evropanů v to, že dojde ke vzniku takové vlády, která by konečně omezila invazi. Naděje, že se opět zavedou Salviniho dekrety, však okamžitě padla a to i přesto, že tuto vládu podpořil i Salvini. Podpora, bohužel, nebyla podmíněna omezením invaze.

Včera tak přistála u italských břehů první loď pašerácké neziskovky plná invazistů.

Válku o 40 vetřelců, plujících na vratké kocábce, vyhrála “Open Arms” před libyjskou pobřežní stráží, která se snažila plavidlo plné Afričanů zastavit a nasměrovat zpět do Libye.

Než tedy mohli pašeráci invazisty naložit, nejenže pátrací operace trvala hodiny, ale hlídkový člun libyjské pobřežní stráže tlačil i na pašeráckou loď, aby opustila výsostné libyjské vody.

Mezi 40 lidmi, kteří se těší na štědré sociální dávky, je pravděpodobně tříměsíční dítě, což vetřelcům zajistí rychlejší vylodění. Invazisté moc dobře ví, že přítomnost malého dítěte na palubě jejich vykládku výrazně urychlí. A pokud by se pašerácká loď celé dny potulovala bezcílně po Středozemním moři, aniž by její náklad nějaký přístav přijal, nastoupilo by divadelní představení. Třeba pohádka o tom, jak neklidné vlny zmítají lodí nebo jak se lodí šíří nemoci. Pohádky, které mají obměkčit všechny “sluníčkové” Evropany.

Jedná se o první pašerácký trajekt s vetřelci, který přistál v Itálii za Draghiho vlády. Lze předpokládat, že se v zásadě nic nezmění pro “mořské záchranáře”, kteří mají stále v Itálii zelenou.

Mimo uvedené pašerácké lodě připlulo ke břehům Lampedusy i dalších 53 tuniských vetřelců…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.