Násilný kriminální Somálec může zůstat v Británii, v Somálsku by prý mohl dojít újmy

Násilný kriminální Somálec může zůstat v Británii, v Somálsku by prý mohl dojít újmy

Snad každý muslimský násilník bývá dnes v kterékoli evropské zemi seznán psychicky nemocným. Už dlouho jsem přesvědčena, že jde o zvůli justice, která má jistá zadání, na jejichž základě musí občas vynášet verdikty, jako kdyby již v Evropě platilo právo šaría.

I tehdy, kdy jde o obzvláště násilnou bestii, vítězí falešný pseudohumanismus. Nebo aktivističtí sluníčkáři, protestující proti deportaci některých kriminálních invazistů.

Somálský násilník, který má za sebou již dvě brutální znásilnění, nebude deportován. Mohl by totiž údajně dojít v Somálsku k újmě na zdraví.

Soudce doslova řekl, že Somálec bude čelit „ponižujícímu“ zacházení ve své domovské zemi kvůli svému duševnímu zdraví.

Somálec přijel do Británie v roce 2004 a požádal o azyl, ale ministerstvo vnitra se ho snažilo deportovat poté, co během šesti let nashromáždil osm odsouzení. Loupež, snaha zvrátit průběh spravedlnosti a znásilnění dvou různých žen, byly jen některé z dlouhého výčtu trestných činů.

Obavy o kvalitu léčby jeho údajné duševní nemoci v Somálsku však znamenají, že bude moci zůstat ve Spojeném království.

Rozsudek imigračního soudu říká: „Když byl v HMP Stafford, nebyl vždy schopen se chovat přiměřeně. Od ledna 2017 byl několikrát umístěn do izolace, jeho postoj a chování byly agresivní a nepřijatelné.“

Somálec byl zhodnocen jako „vysoké riziko vážné újmy“ pro veřejnost.

Muži však byly diagnostikovány dlouhodobé problémy s duševním zdravím, které se údajně zlepšily léky a poradenstvím ve vazbě.

Imigrační soudce uznal, že duševní péče je v Somálsku „extrémně špatná“ a že lidé s duševními problémy, zejména ti, kteří jsou agresivní, jsou často stigmatizováni, považováni za „posedlé“ a jsou vystaveni nelidskému a ponižujícímu zacházení jak ve společnosti, tak v rodinách, včetně kamenování a spoutávání řetězy.“

Soudce vrchního soudu nyní potvrdil rozhodnutí prvního stupně imigračního soudce.

Nicméně tento Somálec není jediným africkým zločincem, který by měl být deportován, ale nakonec ve Velké Británii zůstává. Díky bandě sluníčkářů tam může zůstat i dalších 25 kriminálníků, kteří již byli připraveni k deportaci.

Minulý měsíc doslova zaútočili na letiště Stansted promigrační aktivisté, aby zrušili let, kterým mělo být deportováno 25 zločinců do Afriky. Ti nakonec skutečně zůstali v zemi. Rozhodně se ovšem nejedná o první podobný počin této aktivistické partičky, pravděpodobně nějak napojené na Antifu.

Skupina například v březnu 2017 prorazila obvodový plot letiště Essex a pořídila si selfie, když se shromáždila kolem letadla Boeing 767 pronajatého ministerstvem vnitra k přepravě cizinců z britských zadržovacích středisek zpět do zemí jejich původu.

Tisíce lidí tehdy mělo zdržené lety, protože letištní ochranka a policie potřebovaly více než hodinu na zatčení a odvedení všech členů aktivistické sluníčkářské skupiny..

Lety do Stanstedu musely být tentokrát odkloněny včetně příletů z Ibizy, Varšavy, Belfastu, Bilbaa, Murcie, Dublinu a Berlína.

Z repatriačního letu směřujícího do Ghany, Nigérie a Sierry Leone bylo odvezeno 60 lidí, včetně 25 zločinců, kteří byli uvězněni ve Spojeném království za trestné činy včetně vraždy, znásilnění dítěte a těžkého ublížení na zdraví. I těm tato sluníčková verbež pomohla zůstat v Británii…

Somálci jsou častými pachateli znásilnění v evropských zemích, jeden gang řádil i v Británii
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout