Bombové útoky, hořící auta – to byla rušná noc v islamizovaných švédských městech (video)

Bombové útoky, hořící auta – to byla rušná noc v islamizovaných švédských městech (video)

Jsou lokality, kde již zcela nepokrytě probíhá občanská válka. Islamizovaná švédská města k nim nějakou dobu patří. Stále častěji zde dochází k nepokojům, doprovázeným bombovými a granátovými útoky. Ostatně, Švédsko už několik let vede evropské statistiky počtu bombových útoků.

V neděli večer a v noci na pondělí byly Malmö, Kristianstad a Göteborg zasaženy bombovými útoky. V Malmö exploze vedla k zapálení většího počtu aut.

K prvnímu bombovému útoku došlo v Persborgu v Malmö, kde v neděli ve 21 hodin večer několik lidí zavolalo policii, aby oznámili, že slyšeli hlasitou ránu.

Na Jägersrovägenu bylo nalezeno několik aut v plamenech. Co přesně vybuchlo a zda má útok souvislost s auty, není jasné.

multikulturní Malmö

Uhořelo celkem asi 20 aut, stejně jako garáž, ve které auta stála.

Další bombový útok se odehrál také ve Skåne. Tam došlo k malé explozi v jednu hodinu v noci na pozemku na Poppelvägenu v Kristianstadu. V souvislosti s výbuchem byly zničeny vstupní dveře domu a okno.

Přibližně ve stejnou dobu, v 1:15 ráno, byla policie upozorněna na obytný dům v Angeredu v Göteborgu. Tam vybuchla bomba před dveřmi podkrovního bytu v postranní uličce.

Když bomba vybuchla, byli v bytě dva lidé, ale nikdo nebyl zraněn. Na místo byla přivolána Národní protibombová jednotka.

Ke všem těmto útokům došlo v noci z neděle na pondělí. Ve Švédsku ovšem nic nenormálního, většina lidí si na toto obohacení zvykla. Samozřejmě se ve všech případech jedná o islamizované čtvrti daných měst.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Bombové útoky, hořící auta – to byla rušná noc v islamizovaných švédských městech (video)

  1. No a cóó, rachejtle jsou v době covidové zakázány, tak si ve Švédsku kapku užitou aspoň sem tam trochu.
    Muslimská mládež si ráda užije řachandu, ani nemusí být Silvestr, anebo závěr Ramadánu.
    ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *