Hamburk: Arabové přepadli, týrali a okradli vozíčkáře

Hamburk: Arabové přepadli, týrali a okradli vozíčkáře

Prostě taková typická arabská „férovka“. Na partu silných chlapů by si netroufli, ovšem přepadnout ženu nebo dítě, případně invalidu, na to jsou silní dostatečně.

Po krutém útoku na vozíčkáře v úterý večer v hamburské čtvrti Wilhelmsburg pátrá policie po dvou dosud neznámých pachatelích, podle všeho arabského původu.

Jak bylo oznámeno, dvě neznámé osoby zastavily postiženého muže ve 21:13 hodin v Inselparku. „32letý vozíčkář se měl z wilhelmsburgského Inselparku vydat směrem na Kuckuckshorn, když ho náhle zezadu popadl muž,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Ritterskamp.

Pachatel ho strhl z invalidního vozíku, takže muž spadl zezadu na hlavu. Pak mu spolu s komplicem vtiskli do obličeje hořící cigaretu a zbili ho. Jeden z mužů mu posléze ukradl sportovní tašku, která údajně obsahovala mobilní telefon a velké množství peněz. Dvojice utekla s kořistí neznámým směrem. Muž byl sanitkou převezen do nemocnice a hospitalizován. Okamžité pátrání po pachatelích bylo neúspěšné.

Jeden z pachatelů je popsán takto: muž, vysoký asi 1,75m, věk 35-45 let, s komplicem mluvil arabsky, oba byli v tmavém oblečení, tmavé roušce a měli rukavice

Policie po obou násilnících stále pátrá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Hamburk: Arabové přepadli, týrali a okradli vozíčkáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout