Vetřelci zapálili přijímací centrum v Itálii

Vetřelci zapálili přijímací centrum v Itálii

Možná jste si také všimli, že v posledních měsících dochází k jednomu požáru integračních a přijímacích center či táborů za druhým. Ke žhářství dochází v různých zemích, většinou tam, kde je větší koncentrace vetřelců, kteří však míří do jiné cílové země.

Nepokoje vypukly dnes v noci v detenčním a repatriačním centru Restinco v Brindisi, kde muslimští vetřelci zapálili prostory objektu. Jednalo se o další vzpouru zinscenovanou invazisty poté, co před několika dny požádali o další lékařskou péči (kterou již dostávají zdarma) pro některé vetřelce.

Hasiči z Brindisi přijeli na místo, aby uhasili oheň. Nikdo nebyl zraněn. Centrum bylo obsazeno policisty.

Tyto nepokoje opět spoluorganizovali aktivisté z neziskovek, jimž šlo především o to, aby se zabránilo vyhoštění muslimských invazistů, kteří mají posloužit k pozdějšímu rozvrácení Evropy.

Nepokoje a požáry, které jsou nyní stále častější, jsou tak nyní hlavním prostředkem k tomu, jak přesunout invazní vojska do dalších evropských zemí. K požárům došlo v posledních týdnech například v Bosně v Bihači, v italském Turíně a dalších městech v různých zemích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout