Tlupy mladých muslimů devastují multikulturní čtvrť Bruselu

Tlupy mladých muslimů devastují multikulturní čtvrť Bruselu

Brusel patří k nejvíce multikulturně obohacovaným evropským městům. Jen je škoda, že se toto obohacení nepřenáší do okolí bruselského molocha, aby si ho dosyta užili i ti, kdo invazi podporují ze všeho nejvíc.

Životy slušných občanů Place du Repos ve čtvrti Anderlecht se staly peklem. Vyhořelá auta, zničené lavičky, lampy, dopravní značky, zastávky a květináče, rvačky a urážky obyvatel sousedství: Mnoho obyvatel si již několik týdnů stěžuje na převládající problémy. Podle nich mladí lidé (muslimové), kteří se tam v noci setkávají, ničí dopravní značky, lampy a ohrožují okolí.

Obchod s drogami tam probíhá už mnoho měsíců pod okny vyděšených občanů. Když si občané na jejich řádění stěžovali, pomstili se jim ničením fasád, demolováním aut a žhářstvím. „Seznam útoků je dostatečně dlouhý, aby se životy slušných občanů staly peklem,“ potvrzuje městský radní Gaëtan Van Goidsenhoven (MR) s tím, že se tímto tématem bude zabývat policejní akademie na svém příštím zasedání.

Po měsících nečinnosti konečně obecní úřady zareagovaly minulý týden ve čtvrtek tím, že byli na místo vysláni policisté. Od té doby se překupníci stáhli do Forest Parku, kde obchodování s drogami pokračuje, zatímco členové gangu čekají na to, až se budou moci navrátit na Place du Repos.

Neměli by jít do této čtvrti na povinnou vycházku všichni eurokomisaři a europoslanci, kteří v Bruselu soustavně hlasují pro posílení muslimské invaze? A co tak přestěhovat tam celý europarlament?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Tlupy mladých muslimů devastují multikulturní čtvrť Bruselu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout