Další země se rozhodla zbavit násilných muslimů a bourá mešity

Další země se rozhodla zbavit násilných muslimů a bourá mešity

Opět jde samozřejmě o mimoevropskou zemi, tentokrát africkou. Kdypak se dočkáme podobně rázných kroků také v Evropě? Ovšem, zřejmě se jich nedočkáme, neboť falešná pseudohumanita jakýmkoli podobně radikálním krokům brání. Země, kde se rozhodly muslimské menšiny zbavit, to dělají ve vlastním pudu sebezáchovy. Ať už se jedná o Barmu (Myanmar), Indii, Angolu nebo aktuálně Středoafrickou republiku.

Al Jazzíra a všechny podvratné lidskoprávní organizace si zoufají nad tím, že křesťanská většina začala vyhánět ze země muslimskou, ovšem velmi násilnou menšinu. Tato menšina se začala chovat stejně, jako v jiných afrických zemích, kde se pak postupně stává většinou. A Středoafrická republika tak jednoduše dopadnout nechce. Následuje tedy příkladu Angoly, která se s islamizací úspěšně vypořádala zákazem islámu a bouráním mešit.

Ve Středoafrické republice je 15% muslimů, což je počet, při němž už jsou násilnější a zřejmě počítají s tím, že zemi postupně islamizují. Křesťané ve Středoafrické republice se proto rozhodli, že nedovolí, aby jejich zemi obsadili muslimští džihádističtí rebelové, kteří se nezákonně chopili mocenského křesla a vraždili, znásilňovali a pronásledovali křesťanskou většinu. Tedy dělali totéž, co ve všech islamizovaných zemích.

Nejenže si nyní křesťané znovu převzali vládu, ale srovnali se zemí 417 ze 436 mešit v zemi a donutili desítky tisíc muslimů k útěku. Ani na minutu si nemyslete, že to bylo nezasloužené. Je to oprávněná odplata za roky muslimské agrese a násilí proti křesťanské většině. Představitelé OSN samozřejmě kvičí jak podsvinčata a zaříkají se pofiderními „lidskými právy“.

Ale každodenní vyvražďování křesťanů muslimskými bojůvkami z Boko Haram, Al Šabábu či ISIS, k němuž aktuálně dochází v hned několika zemích Afriky, tyto falešné pseudohumanisty nezajímá.

Proč píšu o Africe? Protože tento kontinent je nyní postupně násilně islamizován a totéž se chystá pro Evropu. EU, podvratné neziskovky a drtivá většina evropských vlád islamizaci napomáhají a aktuálně ani jedna vláda nechce islám zakázat. Rakouskem či Francií avizovaný boj proti politickému islámu je k ničemu, základní problém neřeší.

Jak se ukazuje, tak lidé v západním světě zdegenerovali. Nechají se postupně zcela dobrovolně islamizovat a volí si přesně ty politiky, kteří navíc hledají k islamizaci jejich zemí zkratku. Jen málokoho zajímá, že tak pro své děti a vnoučata připravuje peklo na zemi…

Al Jazzíra samozřejmě bojuje za zájmy islamizace země, v propagandě jí pomáhá i OSN
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Další země se rozhodla zbavit násilných muslimů a bourá mešity

 1. Jsem přesvědčen, že islám postupně vytlačí vlažné křesťanství a nahradí tak
  v dohledné době naši úpadkovou euroatlantickou civilizaci, která už je dávno přežita a není s to, cokoli významného, současné populaci nabídnout. Mladší
  a razantnější islám zavede svá striktní pravidla a uplatní
  tvrdé právo Šaríja, tak jak mu přikazuje jeho víra. Bude tak
  zastavena emancipace (žen)
  a extrémních menšin (homosexuálů ap.), které prorok zakazuje. Bohatství a moc, naopak Alláh dovoluje!
  Katolická církev se jako vždy
  přizpůsobí a opět bude profitovat i kdyby měla zapřít
  vlastního boha.

   1. První odstraněn, autor jej zjevně zveřejnil bez přihlášení a když se první neobjevil, zkusil to znovu. Zřejmě zamýšlel zveřejnit jen ten jeden. Nechávám tedy jen ten neanonymní…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout