V  muslimském ghettu u Paříže zaútočili mohamedáni na policisty (video)

V muslimském ghettu u Paříže zaútočili mohamedáni na policisty (video)

Muslimská ghetta evropských islamizovaných zemí jsou mnohdy zároveň územím pod právem šaría. Tamní osazenstvo neuznává nejen zákony země, v níž žijí, ale ani tamní policii. I to je důvod, proč se zpravidla policie do podobných oblastí vydává jen v početnější sestavě. Stane-li se však, že se na místo nedostaví v dostatečné přesile, dopadnou často podobně, jako policisté z videa.

multikulturně obohacení policisté

K incidentu došlo v Aulnay-sous-Bois na předměstí Paříže Seine-Saint-Denis kolem 17. hodiny v neděli odpoledne. V městečku asi 15 kilometrů severovýchodně od Paříže, byli při běžné dopravní kontrole napadeni a brutálně zbiti dva policisté. Jeden policista měl po potyčce zlomená žebra a pohmožděné rameno. Oba policisté museli být převezeni do nemocnice k ošetření.

Podle zprávy francouzského zpravodajského webu Actu17 neměl jezdec motocyklu s sebou řidičský průkaz, ani jiný doklad. Podle zprávy jeho spolujezdec navrhl, že půjde do řidičova údajně blízkého bytu pro chybějící doklady. Ale místo toho, aby přinesl slíbené doklady, se muž vrátil k motocyklu s asi 15 dalšími muži. Poté společně oba policisty brutálně napadli. Video, které koluje na sociálních sítích, ukazuje, jak policisty kope několik lidí.

20letý muž byl zatčen a po několika dalších se pátrá. Státní zastupitelství v pondělí potvrdilo, že místní policie zahájila vyšetřování k identifikaci útočníků. Potvrdila také, že byla zatčena jedna osoba.

Co k tomu dodat? Snad jen: taková typická muslimská „férovka“….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout