Švédsko: Afghánci brutálně zbili fotbalistu, který se zastal obtěžovaných žen

Švédsko: Afghánci brutálně zbili fotbalistu, který se zastal obtěžovaných žen

Jde o další případ každodenního multikulturního obohacení, jehož si v posledních letech Švédsko užívá dosyta. Afghánští vetřelci si ovšem v sanatoriu, jenž Švédové nazývají vězení, příliš dlouho nepobydou.

Mladý fotbalista byl brutálně zbit v Aréně v Helsingborgu. Když požádal tři muže ze Středního východu, aby přestali obtěžovat jeho přítelkyni a její kamarádku, zbili ho, zkopali do hlavy a v útoku pokračovali i poté, co omdlel. Trojice je nyní odsouzena ke směšnému trestu odnětí svobody za napadení s přitěžujícími okolnostmi.

Oběť, šestadvacetiletý fotbalista, který hrál v týmu divize 1, byl 30. srpna 2019 po práci v Aréně v Helsingborgu, kde byl se svojí partnerkou a dalším párem.

Když byli na cestě z Arény, kluci šli 10-15 metrů za svými přítelkyněmi. Pak pachatelé, dva afghánští bratři, kteří tvrdí, že se narodili ve stejný den a jsou tedy dvojčata a jejich přítel, začali obtěžovat mladé ženy. Začali tím, že opakovaně házeli plážový míč na hlavu jedné z dívek.

„Půjdete dnes večer s námi!“ začali na ně křičet Afghánci. Pak obě ženy chytili a smýkali jimi ve snaze je odvléct pryč.

26letý mladík slyšel, jak ženy křičí, že s útočníky nikam nepůjdou, že tam mají přítele. Vydal se k nim, aby vetřelce zastavil.

„Když jsem se dostal k útočníkům, byli tam čtyři, což znamenalo, že jsem se snažil být defenzivní kvůli jejich početní převaze,“ řekl fotbalista během procesu.

Popadl jednoho z mužů za ruku a řekl: „Prosím, jděte“ a „Nechci s vámi bojovat“.

Pak trojice okamžitě zaútočila, zatímco čtvrtý muž utekl. Začali ho všichni tři bít, přičemž ho srazili na zem, kde mu soustavně kopali do hlavy.

„Po několika ranách se mi zatemnilo před očima. Když jsem se probudil, ležel jsem na zemi. Dostal jsem kop do břicha a velmi tvrdý kop do hlavy, po kterém jsem opět omdlel. Kopy byly podobné fotbalovým kopům a kopali do mne s rozběhem.

Nyní byli všichni tři odsouzeni k jednomu a půl roku ve vězení za napadení s přitěžujícími okolnostmi. Muži, kteří všichni tvrdí, že je jim 22 let (do Švédska dorazili coby údajní nezletilci bez dokladů), popřeli jakékoliv provinění, ale pravda byla prokázána na základě svědectví oběti i dalších svědků.

Jeden a půl roku ve vězení znamená v praxi jeden rok ve vězení, díky švédskému kontroverznímu systému takzvaného dvoutřetinového propuštění.

Jeden z Afghánců dosud neobdržel švédské občanství, ale stejně nebude deportován.

Takže Afghánci se nyní mohou těšit na luxus švédských věznic, kde budou mít nejen vše, čeho si žádají, ale také společnost svých soukmenovců, od nichž se ledaco naučí. Až z „vězení“ vylezou, lépe zapadnou do kriminálních muslimských struktur. A poslední, čeho se budou bát, bude švédské vězení…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout