Řecko: Pákistánec se pokusil znásilnit pětiletou holčičku

Řecko: Pákistánec se pokusil znásilnit pětiletou holčičku

Pedofilie je v případě muslimů zcela běžná a v zemích, kde vládne šaría, také beztrestná. Dokonce i v zemích, kde šaría oficiálně nevládne, se nad dětskými sňatky zavírají oči a to i v mnoha případech v zemích údajně vyspělé Evropy. Nicméně právě stále úpornější snaha liberalismu postupně pedofilii legalizovat, je zřejmě součástí přechodu evropského práva na právo šaría.

To v Evropě začne postupně platit v momentě, kdy si – většinou zcela demokraticky – muslimové země převezmou. Ostatně, jejich porodnost je nesrovnatelně větší, než porodnost původních Evropanů – nemuslimů. Jen úplný hlupák si může myslet, že k postupné islamizaci nedojde.

I proto bude zajímavé sledovat aktuální případ pokusu o znásilnění dítěte. Bude konečný trest adekvátní nebo bude invazista osvobozen či odejde s podmínkou, aby mohl příště znásilnění dokonat? Pokud to tak dopadne, nešlo by v Evropě o první podobný případ.

Řecká policie zatkla 20letého Pákistánce poté, co se pokusil znásilnit pětiletou dívku. Tu předtím odlákal od její matky.

Incident se odehrál minulý víkend v oblasti Koropi poblíž Atén, kde dvacetiletý muž nalákal pětiletou holčičku k sobě a neúspěšně se ji pokoušel násilím odtáhnout pryč.

Dítě nakonec pákistánskému invazistovi, který pracuje v místním jezdeckém klubu, uniklo. Holčička záhy vše oznámila své matce, která okamžitě zavolala policii.

Policie později Pákistánce zatkla a vyšetřovatelé tvrdí, že zkoumají, zda se vetřelec v minulosti nepokusil o podobné útoky.

Případ přichází jen několik týdnů po podezření ze znásilnění tříletého dítěte v azylovém táboře Kara Tepe na ostrově Lesbos. Malá afghánská holčička byla nalezena v bezvědomí a krvácející. Později bylo dítě převezeno do nemocnice v Mytilene.

Jen několik dní před incidentem v Kara Tepe byl další pákistánský vetřelec obviněn ze znásilnění osmiletého chlapce na ostrově Kos poté, co dítě odtáhl do pole poblíž přijímacího zařízení pro vetřelce. 20letý Pákistánec pohrozil dítěti zabitím a poté ho znásilnil.

V Aténách byl zatčen další Pákistánec, místní drogový dealer, poté, co ve svém bytě údajně zdrogoval, vyhrožoval, sexuálně napadal a znásilnil nezletilé dívky.

Dvě dívky ve věku 16 a 17 let nakonec utekly a přivolaly policii, když je vetřelec pronásledoval po silnici. Policisté pak polonahého Pákistánce zatkli. Při prohlídce bytu vyšetřovatelé našli velké množství drog, včetně znásilňovací drogy – Rohypnolu.

Pákistán je jedna ze zemí, kde jsou nemuslimové neskutečně utiskováni, denně jsou tam unášena křesťanská a hinduistická děvčata mezi 10-17 lety, posléze jsou znásilňována muslimy, za něž jsou pak nuceně provdána. Před časem jsem psala o teprve dvaapůlleté holčičce, která byla muslimy hromadně znásilněna a těžce zraněna jen proto, že její rodiče jsou křesťané.

To vše se tam děje za účelového přehlížení či dokonce souhlasu vlády i soudů. O takzvaných “lidskoprávních organizacích” nemluvě. Pákistánci tak patří zcela jasně k tomu nejhoršímu, co do Evropy putuje.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.