Řecko: Pákistánec věznil a znásilňoval dvě nezletilé dívky

Řecko: Pákistánec věznil a znásilňoval dvě nezletilé dívky

Řecko dlouhodobě doplácí na to, že je vstupní zemí vetřelců, kteří míří z oblasti Středního a blízkého východu do Evropy. Hlavním nepříznivým důsledkem je zvýšená kriminalita, včetně té násilné. A právě Pákistánci patří k těm nejnásilnějším krimigrantům.

Pákistánský drogový dealer žijící nyní v Aténách, byl obviněn z toho, že uvěznil dvě dospívající dívky ve svém bytě.

Policie uvedla, že dívky – Řekyně ve věku 16 a 17 let – tvrdily, že je muž držel v zajetí ve svém bytě v pátém patře a vyhrožoval jim násilím s tím, že je zabije, pokud se pokusí odejít. Jednu z dívek znásilnil, druhou násilně napadl.

Nakonec se dívkám podařilo uniknout. V pondělí v brzkých ranních hodinách běžely po ulici a křičely o pomoc, neboť násilný Pákistánec se je snažil chytit. Policie takto našla vyděšené mladistvé, které pronásledoval polonahý muž. Policisté pak drogového dealera zpacifikovali a zatkli.

Při prohlídce bytu našla policie 49 balení konopí, 70 pilulek Rohypnolu a nezveřejněné množství heroinu. Policie věří, že muž prodával drogy v ulicích Atén.

Případ přichází jen několik týdnů poté, co řecká policie v hlavním městě podnikla pátrání po dalším Pákistánci, který málem znásilnil ženu, zatímco jí kolem krku omotal tlustý kovový řetěz, aby si ji podmanil.

V červenci byli dva pákistánští krimigranti odsouzeni ke 14 a devíti letům vězení poté, co unesli sedmnáctiletého chlapce, vydírali ho a znásilnili ve městě Soluň.

Oba muži, ve věku 25 a 29 let, drželi dospívajícího v zajetí asi 24 hodin a přinutili ho kontaktovat svého strýce žijícího ve Španělsku a požadovali, aby poslal peníze v hotovosti. Pak natáčeli nahého chlapce a hrozili zveřejněním záběrů, pokud neobdrží peníze.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout