Muslimové brutálně umučili Arménku, usekli jí uši, ruce i nohy

Muslimové brutálně umučili Arménku, usekli jí uši, ruce i nohy

Jednalo se samozřejmě o Ázerbájdžánce a Turky, tedy přesně o ty, kdo se již velmi dlouho snaží Armény zlikvidovat. Dlouhodobě prováděná genocida se mimo jiné vyznačuje neobvyklou brutalitou, namířenou na místní křesťany. O velmi brutálních případech jsem psala již zde a zde, v těchto starších článcích se můžete podívat i na videa, která však nejsou vhodná pro slabé povahy. Ázerbájdžánci s Turky si svojí brutalitou ničím nezadají s hrdlořezy z ISIS.

16.1.2021 – Náhorní Karabach

Místní média uvádějí, že příbuzní 58leté křesťanské ženy opustili vesnici už 29. října. Ázerbájdžánské síly později obsadily vesnici, přičemž po dohodě o příměří byla nahlášena jako nezvěstná.

Když bylo tělo Tovmasyanové nyní objeveno, bylo zohaveno téměř k nepoznání. Její bratr Samuel ji poznal jen podle jejího oblečení. Příbuzní také hlásili, že ženiny nohy, ruce a uši jí byly během brutálního mučení uříznuty. Tyto druhy zvěrstev připomínají zvěrstva spáchaná během předchozích pogromů a genocid proti arménské křesťanské komunitě.

Tomasyanová je jedním z mnoha Arménů, kteří byli zbytečně zabiti rukou ázerbájdžánských sil s pomocí Turků v oblasti Náhorního Karabachu….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

3 thoughts on “Muslimové brutálně umučili Arménku, usekli jí uši, ruce i nohy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout