Brutální masakry Arménců rukou Ázerbájdžánců a Turků (video)

Brutální masakry Arménců rukou Ázerbájdžánců a Turků (video)

Už před časem jsem zde zveřejnila odkaz na video, ukazující brutalitu, s jakou vraždí Ázerbájdžánci Armény. Nutno podotknout, že Ázerbájdžáncům velmi vydatně pomáhají i Erdoganovi žoldáci.

Video níže ukazuje vše, co potřebujete vědět o islámské džihádistické mentalitě, neboť velmi podobně se chovají džihádisté v Africe a stejně se chovali i bojovníci v řadách ISIS. Pokud je to jen pravidelný ázerbájdžánský voják v maskáčích bez náboženských podtónů, proč musí řezat hlavy stejným způsobem, jako to dělali v řadách ISIS?

Koná jednoduše stejně, jako jednal jeho lžiprorok Mohamed. Je to tedy opět odraz islámu takového, jaký skutečně je. To je islám bez příkras a bez jakýchkoli, reforem, tentýž islám, jaký je neměnný již staletí. Arméni se, bohužel, setkávají s touto brutální násilnou ideologií po dlouhá staletí.

Velmi dobře zvažte, zda chcete video shlédnout, není vhodné pro slabé povahy:

video jen pro silné povahy!!

Zpráva, kterou minulý týden zveřejnil mezinárodní křesťanský koncern ukazuje, že Turecko velmi aktivně Ázerbájdžánu napomáhá v provádění těchto zrůdných válečných zločinů.

Recep Erdoğan, turecký prezident, a Ilham Alijev z Ázerbájdžánu se minulý týden sešli, aby oslavili své vítězství a učinili vzájemné dohody do budoucna.

Erdoğan prohlásil: „Pokud se obyvatelé Arménie poučí z toho, co se stalo v Karabachu, bude to začátek nové éry v regionu.“

Pokud se Arméni nepodvolí vůli Ázerbájdžánu, pak, jak prohlásil prezident Alijev: „Ázerbájdžán jim opět zlomí záda železnou pěstí.“

Ázerbájdžán obvinil Arménii z porušení mírové dohody, ale pozorovatelé poznamenávají, že jedinou provokací, kterou muslimové potřebují k útoku na Armény, je jejich pokračující existence.

Ázerbájdžán je bohatý na ropu, za kterou Velká Británie a Izrael platí miliardy. Je to samo o sobě dostačující k tomu, aby Turci z Ázerbájdžánu a Turecka pokračovali v genocidě Arménů?

Co dělají katolíci na Západě, či jezuita Bergoglio, aby zastavili tato zvěrstva a požadovali základní lidská práva Arménů v jejich historických zemích? Očividně vůbec nic, spíš je zajímají „lidská práva“ džihádistů, kteří se vydávají islamizovat Evropu. A je nasnadě, že také v islamizovaných evropských zemích bude k podobným zvěrstvům docházet stále častěji, případ francouzského učitele, dekapitovaného Čečencem, byl jen začátkem.

Co je ovšem na tom všem zarážející ze všeho nejvíc je fakt, že je Turecko naším „spojencem“ v NATO, členstvím v této organizaci tedy podobná zvěrstva nepřímo podporujeme…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout