Ázerbájdžánci řezali hlavy arménským vojákům a pokládali je na mrtvé prase

Ázerbájdžánci řezali hlavy arménským vojákům a pokládali je na mrtvé prase

Opět jsem narazila na úděsné nahrávky, které ukazují zrůdnost islámských poprav, jaké jsme mohli vidět třeba v řadách ISIS. Jako minule, když jsem poukazovala na „vraždící muslimské děti“ zde video nezveřejním, jen na něj odkážu níže.

Připomínám, že nejen EU, ale většina západních zemí v bojích v oblasti Náhorního Karabachu podpořila právě muslimský Ázerbájdžán. Zemi, jíž v napadení Arménů čile pomáhalo Turecko. Ale také zemi, jíž dlouhodobě podporuje náš ministr vnitra Al Hamajda.

Už před lety se zjistily jeho nadstandartní vztahy s touto muslimskou zemí. Jak jsem před časem připomněla již v tomto článku, tak tento islamofil si právě díky svým nadstandartním vztahům s nejvyššími představiteli této země prošel skandálem, v němž figurovalo několik evropských proislámských politiků.

Vyšetřovací komise o korupci mezi poslanci Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE) v roce 2018 konstatovala, že Ázerbájdžán prostřednictvím svých politiků uplácí evropské politiky a opulentními dary si je zavazuje za podporu zájmů tamního autoritativního islámského režimuNa seznamu takových podporovatelů ázerbájdžánských zájmů figuruje i předseda ČSSD a současný ministr vnitra Jan Hamáček. V této kauze vyšlo například najevo, že byl  hostem luxusního karlovarského hotelu, provozovaného tchánem ázerbájdžánského prezidenta.

Ázerbájdžán se ve stejné době prostřednictvím své agentury Trend pochlubil také fotografiemi z rozsáhlého vojenského cvičení, na kterých figurují samohybné houfnice Dana-M1 a raketomety RM-70 domácí provenience, konkrétně z výroby holdingu Czechoslovak Group.

Tedy je pak možné, že se tímto způsobem i naše země podílela na vraždění Arménců.

Nicméně video, na nějž Vás chci odkázat, ukazuje zvěrstva, k nimž hrdlořezové potřebovali pouhý nůž. Upozorňuji, že videa jsou velmi drastická. Mohamedáni si nahráli, jak uřezávají hlavy arménským vojákům a posléze je vidět, jak hlavy pokládají na mrtvé prase. Skutečně velmi dobře zvažte, zda na odkaz kliknete a video spustíte. Já sama jsem video nebyla schopná spustit, stačil mi úvodní obrázek z videa…

Na ázerbájdžánské hrdlořezy v akci se můžete podívat zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Ázerbájdžánci řezali hlavy arménským vojákům a pokládali je na mrtvé prase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout