Brutálně hromadně znásilněná Italka zemřela po dvou týdnech v kómatu

Brutálně hromadně znásilněná Italka zemřela po dvou týdnech v kómatu

Itálie je zemí, která je vzhledem k postupu invazní vlny z Afriky první “na ráně”, znásilnění je tam tedy zároveň s rostoucí invazí stále častějším deliktem. K jednomu skutečně hrůznému případu, k němuž se ovšem nedají dohledat podrobnější informace, došlo na Nový rok. Nevíme sice, jaké byli pachatelé konkrétně národnosti (či národností), avšak alespoň se ví, že se jednalo o přivandrovalé zločince.

Čtyřicetiletá pečovatelka, která byla znásilněná tlupou přistěhovalců první den v roce, zemřela včera po dvou týdnech, strávených v kómatu. Než ztratila vědomí, tak ještě stihla sdělit, že byla do krve zmasakrována a znásilněna cizinci, kteří byli přítomni v jejím domě.

Nejméně dva cizinci se ji pak údajně pokusili znásilnit a tváří v tvář jejímu značnému odporu reagovali tím, že ji umlátili až do bezvědomí. Vyšetřování, svěřené agentům mobilního týmu policejního ředitelství v Římě, se nyní snaží zajistit okruh známých pečovatelky, počínaje ověřením postavení společnice ženy, která byla rumunské národnosti.

V tomto případě – berte to ovšem pouze jako spekulaci – by se mohlo jednat právě vzhledem ke zmíněné přítomnosti Rumunky, o rumunské cikány, jejichž kriminalita již dlouhodobě Itálii sužuje. V souvislosti se současnou smrtí Italky zřejmě vyjdou brzy najevo i informace o tom, jaké národnosti byli násilní cizinci….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.