Velká Británie: Muslim pobodal dvě ženy v obchodě Marks & Spencer

Velká Británie: Muslim pobodal dvě ženy v obchodě Marks & Spencer

Dnes se opět projevilo „náboženství míru“ ve své ryzí podobě a s typickou rekvizitou – nožem. Zdá se, že útočník se tentokrát inspiroval nedávným útokem jeho soukmenovkyně ve Švýcarsku. Asi nikoho neudiví, že policie údajně „nezná motiv útoku“. Tak jestli ještě náhodou nekřičel ono obligátní „Allahu akbar!“.

Dvě ženy byly dnes pobodány, když nakupovaly v Marks & Spencer jen několik hodin poté, co byly po celostátním lockdownu všechny nepodstatné obchody v Anglii znovu otevřeny.

„Místní muž (57let) byl zatčen pro podezření z pokusu o vraždu po útoku v Burnley kolem 9.30 ráno“, sdělila lancashireská policie.

Obě oběti byly převezeny do nemocnice s vážnými zraněními, která v tuto chvíli nejsou považována za život ohrožující.

K pobodání žen došlo v době, kdy se nakupující hrnuli na High Street poté, co byla zrušena opatření v rámci lockdownu a všechny obchody se znovu otevřely. Záběry z místa činu zachytily muže v roušce, kterého dnes ráno zadrželi policisté před obchodem Marks & Spencer.

Svědci tvrdí, že jedna z žen byla během útoku bodnuta do krku, ale to se zatím nepotvrdilo. Lancashireská policie uvedla, že nůž zůstal na místě činu s tím, že – jak tvrdí policie – jde o ojedinělý čin.

Policisté nechtěli spekulovat o motivu útoku, ale potvrdili, že nikdo jiný do útoku nebyl zapojen.

Tak zcela jasně útočí vyznavač „náboženství míru“ a to dokonce i v jejich typickém hábitu, ale motiv činu není jasný. Když ovšem před pár dny v Británii někdo pohodil na silnici před mešitou prasečí hlavu, tak psali, že se jedná o hrůzný čin xenofobů, rasistů a ultrapravicových extremistů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout