UK: Někdo pohodil prasečí hlavu u mešity, pro muslimy prý hrůzný zážitek

UK: Někdo pohodil prasečí hlavu u mešity, pro muslimy prý hrůzný zážitek

Je zajímavé, jak na takové pohození prasečí hlavy u mešity reagují muslimové. Titíž muslimové, kteří slaví každou useknutou hlavu bezvěrce, byli “zděšeni hrůzou” z pohledu na prasečí hlavu. Stránky, které tento “hrůzný čin” (jak jej nazývají muslimové), popisují, stojí za to reprodukovat slovo od slova. Takže co o tom píše birminghamský muslimský plátek? Níže cituji doslovně:

Upozornění: Tento článek obsahuje obrázky, které mohou někteří čtenáři považovat za stresující.

Místní obyvatelé v Saltley byli ponecháni v šoku poté, co byla v sobotu vyhozena hlava prasete v blízkosti mešity v Washwood Heath Road.

Znepokojivý objev učinily dvě sestry, které v sobotu 28. listopadu okamžitě upozornily policii.

West Midlands Policie zahájila vyšetřování toho, co je popisováno jako ‘zločin z nenávisti’ poté, co byla hlava prasete objevena u lékárny, která se nachází v blízkosti mešity.

Dvě sestry, které byly na ranní procházce, učinily šokující objev těsně před polednem a zavolaly policii. Otřesný pohled se setkal s odporem a hrůzou místních lidí. Dvě sestry, které objevily prasečí hlavu, zůstaly na místě a čekaly na příjezd policie.

Prasečí hlava byla vyhozena v blízkosti mešity Anjuman-e-Naqeebul Islam ve Washwood Heath Road.

Hlavy prasat jsou často používány neonacistickými teroristickými skupinami proti etnickým menšinám k vyvolání strachu a rozhořčení, zejména proti židovským a muslimským komunitám, kde je konzumace vepřového masa přísně zakázána.

Hlídací pes antirasismu tvrdí, že položení prasečí hlavy v blízkosti mešity nebo synagogy je dílem extremistických nenávistných skupin. Hlava je často naaranžována tak, aby zastrašila a tento akt je také interpretován jako kódované zprávy, které mají etnickým menšinám říct: “vypadněte z Británie a vraťte se tam, odkud pocházíte”.

Policisté dorazili na místo hrůzy v Saltley a prasečí hlava byla okamžitě odstraněna a byla přijata svědectví k posouzení trestného činu.

Jedna ze sester, která spatřila prasečí hlavu a přeje si zůstat v anonymitě, mluvila o traumatickém incidentu.

Řekla: “Moje sestra a já jsme šly po Washwood Heath Road v 11.40, když jsme – k naší absolutní hrůze – spatřily prasečí hlavu. Hlava byla viditelná jak chodcům, tak řidičům.”

“Pak jsme kontaktovaly místní policii a nahlásily zločin z nenávisti.”

Poděkovala také policii za odstranění prasečí hlavy, kterou neonacistické skupiny používají jako “symbol fanatismu” k šíření islamofobie, a doufá, že policie to bude považovat za “zločin z nenávisti”.

Řekla: “V podstatě policie jednala profesionálně a téměř okamžitě odstranila symbol fanatismu – zejména proto, že je tam mešita, která se nachází jen pár metrů od místa činu.”.

“To bylo stresující připomínkou skutečnosti, že islamofobie a diskriminace vůči menšinovým komunitám, je stále převládající.”

Místní obyvatelé jsou znepokojeni z položení prasečí hlavy v blízkosti mešity a někteří lidé se obávají, že tento stresující incident by mohl být předehrou k dalším provokativním útokům neonacistických skupin, které chtějí vyvolat tření a potíže v citlivé době, kdy se národ potýká se smrtící pandemií.

Policie ve West Midlands potvrdila, že detektivové se zúčastnili šokujícího incidentu v Saltley a v tomto závažném případu bude vedeno další vyšetřování.

Policejní mluvčí vydal prohlášení, v němž řekl: “Byli jsme povoláni dnes odpoledne (28. listopadu) poté, co byla objevena prasečí hlava, do Washwood Heath Road, Washwood Heath. Volající to vnímal jako zločin z nenávisti. Policisté se na místo dostavili a probíhají další šetření.”

Tolik článek z islámského internetového plátku. Připomínám, že v téže komunitě se nacházely znásilňovací gangy, které dlouhé roky lovily bílá děvčata, často ještě děti. Děvčata byla velmi brutálně znásilňována, přičemž mnohé případy byly zametány právě místní policií pod koberec, nedávno jsem psala o případě přepadené a velmi brutálně znásilněné dívky, která byla navíc zraněná, nicméně spravedlnosti se nedovolala.

Je zvrhlé, když komunita, která dlouhé roky provozuje to nejodpornější násilí či násilníky kryje, se pohoršuje nad jednou prasečí hlavou. Sestry, které údajně zažily při pohledu na prasečí hlavu trauma, by si měly zažít to, co znásilňované dívky, které byly pro tamní komunitu pouhou lovnou zvěří. Ani bych se nedivila, kdyby tu prasečí hlavu položil na silnici příbuzný některé ze znásilňovaných dívek. Ostatně, to by ještě byla velmi malá odplata za utrpení, které bílé dívky z Birminghamu a okolí roky zažívaly.

Jsou tyto případy snad méně závažné, než nějaká pohozená prasečí hlava?? Podle místních muslimů určitě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.