Německo: Albánec zavraždil ženu a dceru, sám se oběsil

Německo: Albánec zavraždil ženu a dceru, sám se oběsil

Podle prvotního vyšetřování se zdá, že se jedná o typickou vraždu ze cti, neboť manželka hodlala i s dcerami svého muže opustit. Tentokrát ovšem na sebe kosovský Albánec nakonec sám vztáhl ruku.

Vraždící otec zřejmě úmyslně ušetřil svou nejmladší dceru (14 let), kterou však chtěl původně údajně zabít také.

Po krvavém činu v Isselburgu (11 100 obyvatel) v Münsterlandu policie dnes odpoledne odhalila další podrobnosti. Muž (51 let) zabil ráno svou ženu (46 let) a dceru (17 let) v jejich dvojdomku. Pak se Albánec, který se narodil v Kosovu, oběsil na laně na verandě.

„Podle prvotních zjištění chtěl jedenapadesátiletý muž zabít svou ženu a dvě společné děti,“ uvedl vrchní státní zástupce Martin Botzenhardt.

Asami S. zavolal svému známému a přiznal se mu, že udělal něco špatného své rodině. Svědek okamžitě zavolal policii, ale policisté dorazili příliš pozdě.

Policie našla čtrnáctileté dítě za dveřmi, které byly zamčené zvenčí. Podle deníku BILD vyšetřovatelé předpokládají, že dcera byla úmyslně ušetřena jejím otcem. Také jí vyhrožoval smrtí, ale svůj záměr nakonec nesplnil.

Dívce byla poté poskytnuta psychologická pomoc od odborníků. Nejstarší dcera páru (21 let) žije v jiném městě. Oddělení vražd Münsterské policie až do večera pečlivě zajišťovalo stopy zločinu. Mezitím bylo jasné, že Elfete S., která pracovala ve společnosti vyrábějící ložní prádlo, chtěla odejít od svého manžela. Údajně pár také žil odděleně, manžel naposledy obýval pokoj v suterénu. U vchodu do domu z červených cihel jsou dvě poštovní schránky.

Jeden známý rodiny (37 let) řekl bulvárnímu listu BILD: „Před chvílí jsem viděl druhou dceru. Je to prostě neuvěřitelné. Jak může člověk udělat tak hroznou věc své rodině?“ Elfete S. chodila v poslední době na časté procházky se svou sestrou a zdálo se, že je v silných depresích.

Těla obou žen a podezřelého pachatele byla odpoledne převezena na forenzní oddělení. Vyšetřování stále probíhá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout