Arabské zločinné klany jsou typickým multikulturním obohacením Berlína

Arabské zločinné klany jsou typickým multikulturním obohacením Berlína

O arabských klanech v Německu jsem psala už v několika článcích, Nejsou jen záležitostí Berlína, ale i jiných větších měst, například Kolína nad Rýnem, Hamburku nebo Duisburgu. Vzájemné potyčky jednotlivých klanů jsou vlastně jakousi ukázkou toho, jak bude vypadat zcela islamizovaná Evropa. Potyčky různých skupin muslimů jsou ostatně docela běžné i v islámských zemích, z nichž většina klanů pochází.

Mezi vánočními svátky jste možná zaznamenali, že v Berlíně došlo k přestřelce, jejímž důsledkem byli celkem 4 zranění. Zmínila se o tom i mainstreamová média, co však nezmínila, je fakt, že také za touto potyčkou je třeba hledat arabské klany.

V berlínské čtvrti Kreuzberg vypukla v sobotu střelba, která podle berlínských úřadů vyústila v nejméně čtyři osoby zraněné střelnými ranami. Jednalo se o přestřelku arabských klanů.

Když vyšetřovatelé dorazili na místo, několik vážně zraněných lidí leželo na zemi a jeden muž skočil do nedalekého landwehrského kanálu s kulkou v noze. Policie ho vytáhla z kanálu a spolu s dalšími oběťmi byl převezen do nemocnice. Postřelení jsou ve věku 39 a 42 let.

Podle deníku Bild se střelba odehrála kolem 4. hodiny ranní nedaleko sídla sociálních demokratů (SPD) poblíž stanice metra Möckernbrücke, která se nachází přímo na kanálu Landwehr. Policie prohledala keře na břehu kanálu baterkami a zablokovala okolní oblasti. Zdálo se, že těžce ozbrojení policisté hledají další lidi zapojené do střelby, když policejní vrtulník skenoval oblast v okolí místa činu.

Berlínský senátor Andreas Geisel (SPD) v pondělí prohlásil, že střelba mohla propuknout kvůli pokeru, ale vyšetřování se stále posouvá kupředu.

Jednou z obětí střelby byl 39letý Veysel K, který je jedním z bratrů bosse jednoho z arabských klanů, Arafata Abou-Chakera. Další prominentní člen klanu, Abbas Ch, byl také zapojen do přestřelky.

Veysel K. je známý svou rolí vymahače pro členy zločineckého klanu. Kdysi byl blízkým společníkem šéfa klanu Arafata, který také čelí soudní žalobě. Vaysel K. je také spojen se známým rapperem Bushidem (pozn.: to je tentýž rapper, který nazpíval písničku s Karlem Gottem).

Veysel K. byl v září odsouzen ke dvěma letům a devíti měsícům vězení, ale okresní soud mu nařídil, aby pokračoval ve výkonu vazby, proto byl v době střelby volný.

Berlín zažil v poslední době opakované násilí mezi zločineckými arabskými rodinnými klany. Není to tak dávno, co došlo k útoku asi tuctu mužů na byt spojený s klany ve čtvrti Kreuzberg poté, co 29letý člen klanu byl zasažen kulkami.

Po útoku, o několik dní později, vypukly násilné potyčky mezi členy klanu, patřícími k velkým arabským rodinám v Berlíně. Šlo o rodiny, které se podílely na útoku na 29letou oběť z druhého případu. Policie varovala před „pokračujícími útoky“, které se očekávají po eskalaci násilí. Policie zastavila jedno z vozidel mužů, zapojených do útoků a uvnitř našla baseballové pálky, nože a pepřový sprej.

V únoru došlo k další přestřelce klanů v Berlíně v Möckernstrasse. Jeden člověk zemřel a čtyři byli při tomto incidentu zraněni. Na 48letého muže, který byl údajně zapojen do incidentu, byl vydán zatykač.

Vyšetřovatelé tvrdí, že předpokládají, že se jednalo o boj o území.

V říjnu berlínský nejvyšší státní zástupce Ralph Knispel prohlásil, že hlavní důvod vysoké kriminality v Berlíně jsou klany a varoval, že důvěra veřejnosti ve stát se v důsledku toho snížila.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.