Afghánec znásilnil jedenáctiletou dívku, nebyl zatčen, hned znásilnil další

Afghánec znásilnil jedenáctiletou dívku, nebyl zatčen, hned znásilnil další

Asi vás neudiví, že se čin stal v Německu. O druhém případu jsem již psala v době, kdy k němu došlo, nyní stanul afghánský vetřelec před soudem v Dortmundu za obě znásilnění.

Zubyr S. (23 let) znásilnil dvě dívky, 11 a 13 let v Dortmundu v červnu a červenci. V úterý začal neveřejný proces u krajského soudu v Dortmundu. K prvnímu trestnému činu údajně došlo v noci z 19. na 20. června 2020. Zde obviněný údajně předal jointa tehdy jedenáctileté dívce, která předstírala, že je o rok starší, v „Ali Parku“. Dívka, která užívala konopí od svých deseti let, údajně konzumovala jointa v přítomnosti obžalovaného. Když si všimla, že joint má silnější účinky, než očekávala, údajně šla do bytu obžalovaného spolu s ním, aby tam strávila noc.

Nicméně, u dveří začala mít pochybnosti a nechtěla vejít dovnitř. Obžalovaný pak oběť údajně násilím vtáhl do svého bytu a znásilnil ji.

23letý Afghánec byl vzat do vazby záhy po tomto zločinu, ale po několika dnech byl propuštěn na podmínku. V té době úřady neviděly žádné nebezpečí útěku nebo opakování trestného činu. Nicméně díky jeho propuštění došlo ke druhému zločinu.

Odpoledne 24. července odlákal třináctiletou dívku z hřiště pod smyšlenou záminkou do sklepa, kde ji znásilnil. Kromě dvou případů sexuálního zneužívání dětí obžaloba viní krimigranta z pašování drog, neboť u něho bylo nalezeno 152,2 gramu marihuany v malých igelitových sáčcích. Obviněný pochází z Afghánistánu, ale má povolení k pobytu v Německu.

hřiště, odkud Afghánec dívku odlákal a dům, kde byla znásilněna

Policii v Dortmundu je prý již známý za obchodování s drogami a ublížení na zdraví. Joachim Stamp požadoval při procesu proti obviněnému velmi tvrdá opatření. V rozhovoru pro deník „Bild“ místopředseda vlády Severního Porýní-Vestfálska řekl: „Tento nechutný pachatel musí být nejen odsouzen, ale také deportován přímo do Afghánistánu ihned poté, co bude propuštěn z vězení. Už nikdy nesmí být v Německu na svobodě.“

Verdikt se očekává v únoru 2021.

Na deportaci snad nikdo nevěří, Němcům se již dlouhodobě nedaří kriminální vetřelce deportovat, pokud s tím oni sami nesouhlasí. Před časem jsem psala například o případu Afghánce, u nějž byl vydán verdikt deportace již v roce 1999, dosud je však v Německu a páchá násilnou trestnou činnost. Tito nedeportovatelní vetřelci zůstávají v zemi v tzv. „režimu strpění“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout