Muslimští vetřelci si sami zapálili tábor v Bosně, teď si stěžují, že je jim zima

Muslimští vetřelci si sami zapálili tábor v Bosně, teď si stěžují, že je jim zima

Nedávno jsem zde zmínila incident, k němuž došlo ještě před svátky v Bosně. Muslimští vetřelci – především Pákistánci a Afghánci – si sami úmyslně zapálili tábor, zřejmě v domnění, že budou ihned dopraveni někam jinam, ideálně do Německa, Velké Británie, Francie nebo Švédska. Tedy tam, kam oni sami míří.

Nicméně tentokrát již nebyly reakce obdobné případu, kdy došlo k vypálení řeckého tábora Moria, který opět zapálili sami Afghánci.

Kupodivu nyní nezareagovaly žádné neziskovky, nikde nebyly vidět demonstrace pro přijetí chudáčků džihádistů z vyhořelého tábora. Invazisté tedy zůstali bezprizorní, přičemž v mrazivém počasí mají k dispozici jen jakési provizorní stany.

Podívejte se na propagandistické video Al Jazzíry, které má zřejmě přimět vítačské země k tomu, aby si tyto invazisty převzaly. Pákistánci tam hovoří o tom, jak je jim zima a jak mizerně se mají. Ani zmínka o tom, že kdyby si tábor nedávno sami nezapálili, mohli mít střechu nad hlavou. Nebo třeba o tom, že Pákistán není pro muslimy nijak nebezpečnou zemí, nikdo jim tedy nebrání se vrátit domů.

Jenže to víte, pro džihád je občas třeba obětovat i trošku toho pohodlí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout