Egypťan oslavuje na Facebooku muslima, který sťal francouzského učitele

Egypťan oslavuje na Facebooku muslima, který sťal francouzského učitele

A nemyslete si, že ho při jeho vychvalování stínání hlav někdo maže. Jeho nenávist ke káfirům je přece nenávistí povolenou stejně, jako nenávist všech, kdo ho sledují a nadšeně mu přizvukují. Máte-li Facebook, tak jistě víte, že si nemůžete napsat jen tak něco. A někdo si třeba ten Facebook ani nesmí založit, o čemž jsem se přesvědčila, když jsem se pokusila založit Facebookovou stránku k těmto stránkám a během pár minut byla smazána. Nicméně muslimové podobná omezení nemají.

Co vlastně Egypťan na Facebooku napsal? Jak vypadá nenávist povolená?

Požehnej tvé ruce, ó Čečenče.

Osvěžil jsi mě, pomohl jsi mi zapomenout na můj žal.

Mysleli si, že jsi chladný jako Turbanové, (tak se říká šejkům)

kteří mají vysoké pozice u tyranů.

Zabil jsi je svou pravou vírou.

A vy jste zabili tohoto viníka s Takbeerem (Alláhu Akbar)

Když jsi odměnil Ahmeda (jiné jméno pro islámského proroka Mohameda)

Řekl byste, mistře, že jsem vaši čest neprodal zadarmo.

Těmito slovy truchlil Mahmúd Daoud, prominentní muslimský facebookový influencer, za džihádistu Abdoullakha Anzorova, který sťal hlavu francouzskému učiteli Samuelu Patymu.

Tato báseň se stala virální na Facebooku i mimo něj mezi některými muslimy, z nichž někteří dokonce používali obrázek Čečence jako avatara.

Egypťanův facebookový profil s oslavnou ódou na Čečence – všimněte si „lajkování“ od muslimů

Poté, co se jeho báseň stala virální, Daoud zveřejnil status na Facebooku a tvrdil, že čečenský Anzorov je „mučedník“, který miloval proroka.

Mahmoud Daoud je egyptský učitel tělocviku s více než 180 000 následovníky na Facebooku, čára mezi závorkami vedle jeho jména znamená „Povoluji pouze mužům, aby se vyjádřili.“

Mahmoud je učitelem tělocviku. Copak asi vyroste z jeho žáků??

Je dobře známý svými extrémními islámskými názory, které jsou mezi muslimskou mládeží trendem. Dokonce používá svoji tělocvičnu jako místo pro vzdělávání malých dětí o islámu a působí jako jejich imám během modliteb, podle videí, které nahrál na svůj veřejný profil.

Mahmoud neustále vyzývá muslimy, aby bojkotovali francouzské výrobky po zveřejnění kreslených kreseb proroka Muhammada.

V jednom ze svých příspěvků na Facebooku Daoud uvedl: „Macronovi předkové byli jedni z nejsmradlavějších lidí, kteří zakázali sprchování.“

Mahmoud Daoud působí na Facebooku už léta a má mnoho kontroverzních názorů, například uvádí, že hlasování ve volbách je „uctívání ďábla“. Učinil také mnoho prohlášení, která jsou pro džihád, proti ženám, křesťanům, sekulárnímu státu, židům, a dokonce i proti muslimům, pokud nejsou tak extrémní jako on.

A on je jedním z mnoha podobně smýšlejících, přičemž jejich názory mohou být volně, bez jakékoli cenzury na Facebooku šířeny. Názory, které jsou v opozici k těm jeho, jsou však nemilosrdně cenzurovány. Jde tedy jen o další důkaz, že Facebook patří k těm, kdo podporují džihád, potažmo islamizaci.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “Egypťan oslavuje na Facebooku muslima, který sťal francouzského učitele

 1. Já nevím, aby ten článek nepoškodil reputaci egyptského lidu…
  Egyptský lid je, jak známo, nejlepším přítelem izraelského lidu.
  O Egyptu, Jordánsku, Emirátech, Bahrajnu, Saúdech jen v dobrém, spolu s Izraelci jsou hrází Pravdy a Lásky na BV.
  (Z vonkajšku to vyzerá, že arabská ulice to vidí kapku jinak.)
  ?

  1. No, ono to je jaksi jinak navenek, ale pokud máte víc informací tak zjistíte, že je tam šaría stále patrnější. Už tam mají vězněné islamofoby a taková televize Muslimského bratrstva vysílá právě z Egypta. Zkusím dohledat nějaký zajímavý článek k tématu „Egypt a šaría“, ono to totiž opravdu vypadá spíš tak, že navenek se obraz „sekulárního“ Egypta drží jen kvůli tomu, že Egypt žije především z turistického ruchu. Podobně je na tom Tunisko, nebýt turistiky, obě země by už žádnou přetvářku nepředváděly..
   Ale to víte, prachy jsou prachy… ????‍♂️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout