Německá evangelická církev – jeden z hlavních sponzorů pašeráckých neziskovek

Německá evangelická církev – jeden z hlavních sponzorů pašeráckých neziskovek

Už dříve jsem upozornila na to, že k hlavním podporovatelům muslimské invaze patří také církev. A to nejen římskokatolická, která kolaboruje s islámem přes svého guru papeže Františka, ale na invazi se podílí také některé jiné křesťanské církve v různých zemích Evropy. Zcela bezostyšně, bez ohledu na to, že neziskovky, které štědře financují, přiváží do Evropy muslimská invazní vojska.

Předseda rady německé evangelické církve Heinrich Bedford-Strohm požádal italské úřady o propuštění zadržované pašerácké lodi Sea-Watch 4. „Ohavné utrpení a nesmyslná smrt ve Středomoří musí být konečně ukončeny,“ napsal ve čtvrtek večer Bedford-Strohm na Facebooku.

V odpoledním rozhovoru s italskou ministryní dopravy Paolou de Micheli (Partito Democartico) se pokusil objasnit humanitární naléhavost, vzhledem k níž je Sea-Watch 4 tak nezbytná. Italské úřady totiž v současné době zadržují hned několik lodí Sea Watch, patřících německé neziskovce. Údajně jsou důvodem technické problémy.

Sea-Watch 4 provozuje aliance sdružení a organizací, do nichž je významně zapojena evangelická církev v Německu. Loď byla zakotvena v sicilském přístavním městě Palermo asi před dvěma měsíci. Úřady to odůvodnily bezpečnostními nedostatky. Podle neziskovek se v současné době k pašování používá pouze Open Arms. Pět dalších lodí Sea Watch nesmí plout.

Pracovníci neziskovek tvrdí, že je nutné všechny lodě co nejdřív znovu vyslat k libyjským břehům, kde se prý v poslední době několik jejich „zákazníků“ utopilo.

Je zajímavé, jak jde těmto „křesťanům“ o blaho muslimských invazistů, ale strádání jejich souvěrců právě v Africe, odkud do Evropy vetřelci z Libye míří, je nikterak nezajímá. A přímo šílené je, že mezi dováženými africkými vetřelci jsou i členové nigerijských islámských bojůvek, kteří před cestou do Evropy vybíjeli celé křesťanské vesnice.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout