Čtrnáctiletá Švédka byla hromadně znásilněna třemi muslimskými vetřelci

Čtrnáctiletá Švédka byla hromadně znásilněna třemi muslimskými vetřelci

Další z dlouhé řady znásilnění ze strany muslimských vetřelců se dostal ke švédskému soudu v minulých dnech. Nutno podotknout, že pro muslimské invazisty ze Sýrie a Afghánistánu byla čtrnáctiletá dívka dospělou, neboť v tomto věku už by byla v jejich rodných zemích nejspíš vdaná a těhotná či s jedním dítětem. Nicméně znásilnění žen a dcer bezvěrců je součástí džihádu obsazované země. Totéž dělal i jejich pedofilní idol Mohamed, když dobýval a islamizoval další a další území.

Čtrnáctiletá dívka, která spolu s přáteli navštívila večírek v Smålandu, byla vystavena hrůznému zážitku, na který po zbytek svého života nezapomene. Vetřelcii ze Sýrie a Afghánistánu dívku znásilnili, když ležela omráčená na gauči. Znásilnění si natočili a šířili ho na sociálních sítích. Okresní soud je zprostil obžaloby z narušení soukromí a celkově jim uložil kratší tresty odnětí svobody. Dva muži mají být deportováni, ale ve Švédsku budou opět vítáni v roce 2030. Třetí deportován nebude, protože v rekordním čase 18 měsíců získal švédské občanství.

K otřesnému činu došlo v polovině července tohoto roku, na narozeninové oslavě, kterou uspořádala 17letá dívka v bytě v Ljungby. Kolem 20 hod. se na oslavě sešlo asi deset lidí.

Na večírku byla také čtrnáctiletá dívka. Podle svědectví byla pod vlivem alkoholu, už když dorazila do bytu. V bytě byla oslovena dvěma syrskými vetřelci – Baderem a Bašírem, kteří tvrdili, že jim je 22 let.

Muži dívku neustále obtěžovali a snažili se ji osahávat a líbat. Později dívka tvrdě usnula na rozkládací pohovce v obývacím pokoji. Zatímco zbývající hosté byli v kuchyni, Bader, Bašír a třetí muž – Mohammad z Afghánistánu – podle jeho vlastního tvrzení ve věku 19 let – začali znásilňovat dívku, která ležela v bezvědomí na gauči.

Podle státní zástupkyně Lise-Lotte Norströmové byly dva útoky také zdokumentovány na filmu. Bader a Bašír se natáčeli, když se střídali v sexuálním napadení dívky.

Znásilňování bylo přerušeno až v momentě, kdy si ostatní účastníci party všimli, že se v obývacím pokoji něco děje. 14letá dívka byla na gauči, hromadně znásilněná a stále mimo vědomí. Když se probrala, stěžovala si, že jí celé tělo bolí, zejména vagína a konečník. Také objevila sperma v genitální oblasti.

Čtrnáctiletá dívka se vydala do nedalekého bytu, kde žije její přítel, ale usnula venku na trávníku. Později ji dívčin přítel, který byl hostem narozeninové oslavy, našel venku a přinesl ji zpět do bytu, aby mohla spát.

Party mezitím pokračovala a dívka znovu usnula. Během noci pak Bašír spící dívku opět znásilnil. Tentokrát se však během znásilňování probudila a konfrontovala Bašíra, kterému začala nadávat a vzpírat se, což ho přimělo k přerušení útoku.

Později se Bašír obával, že ho dívka bude hlásit na policii, a proto poslal několik textových zpráv, ve kterých se snažil požádat o odpuštění. Bašír naléhal na dívku, aby nešla na policii. Pak jí začal vyhrožovat s tím, že ublíží její rodině i jí samotné, pokud ho udá.

3. listopadu okresní soud ve Växjö oznámil, že všichni tři muži jsou usvědčeni ze znásilnění dítěte. Důkazy zahrnují svědectví a doznání. Během vyšetřování policie našla stopy DNA Bašírova a Mohammadova spermatu mimo jiné v dívčiných kalhotkách a džínách.

Dva syrští vetřelci Bašír a Bader byli také obviněni z narušení soukromí, protože natáčeli a šířili videa, na nichž bylo vidět čtrnáctileté dívce do tváře. Soud však nemohl určit, do jaké míry byly klipy distribuovány, a proto muže z tohoto obvinění osvobodil.

Kromě vězení jsou Syřané Bašír a Bader odsouzeni také k deportaci, ale ne na doživotí. Vstup do Švédska mají povolen v roce 2030.

Ve vysvětlujícím prohlášení okresního soudu lze číst, že rozsudek vzal v úvahu, že Bašír a Bader budou deportací trpět, protože si do jisté míry zvykli žít ve Švédsku.

Dvaadvacetiletý Bader Aldenar je registrován ve Växjö a je občanem Sýrie. 11.3.2016 byl registrován ve Švédsku a poté se objevil ve dvou oddílech trestního rejstříku. Poslední je odsouzení za napadení z minulého roku, které vyústilo v podmíněný trest a 100 hodin veřejně prospěšných prací. Nyní, za znásilnění dívky dostal 2 roky a 3 měsíce odnětí svobody.

Dvaadvacetiletý Bašír Jazairi je registrován v Liatorpu a je občanem Sýrie. Ve Švédsku byl registrován 11.1.2017. Bašír se již dříve objevil v trestním rejstříku za krádež a několik drogových trestných činů, za které byl odsouzen k denní pokutě, ale bez trestu odnětí svobody. Za znásilnění dívky dostal 2 roky a 9 měsíců odnětí svobody.

Devatenáctiletý Mohammad Ali Jafari je registrován ve Växjö a je občanem Afghánistánu i Švédska. Emigroval 10.11.2017 a stal se švédským občanem již 16.5.2019 – v rekordním čase 18 měsíců – a podle zákona nemůže být vyhoštěn.

Mohammad se již v trestním rejstříku objevil pětkrát, vždy v případech spojených s drogovou kriminalitou a řízením bez řidičského průkazu. V minulosti byl dvakrát odsouzen ke službě pro mládež. Třikrát vyvázl s denními pokutami a podmínkou. Za znásilnění dívky byl nyní odsouzen pouze na 1 rok a 3 měsíce odnětí svobody.

Nutno podotknout, že všichni vetřelci budou – jako je to ve Švédsku zvykem – propuštěni na svobodu po 2/3 trestu. Ve vězení se tedy příliš „neohřejí“. Dívce pak musí každý z nich zaplatit odškodné 140 tisíc SEK.

Rodiče čtrnáctileté dívky tak rychlé udělení občanství kriminálnímu afghánskému vetřelci rozhořčilo natolik, že prohlásili:

Nemyslíme si, že by měl mít možnost zůstat ve Švédsku jen proto, že má švédské občanství, měl by být deportován. Pak dostane sníženou pokutu za natáčení, a nízký trest. Jsme zničeni tím, jak se naše holčička cítí, mohu jen popsat, že je zjizvená po zbytek svého života. Soudní systém je v prdeli ?

K tomu jen dodávám, že na vině jsou také rodiče, protože nezletilou, teprve čtrnáctiletou dívku pustili na party, kde navíc zkonzumovala tolik alkoholu, na nějž zřejmě nebyla zvyklá, že ztratila vědomí a stala se tak velmi snadnou obětí násilných vetřelců, pro něž je ona, podobně jako každý bezvěrec, jen podřadným káfirem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout