Francouzce je 17 let a už musí žít v utajení, neboť jí muslimové vyhrožují smrtí

Francouzce je 17 let a už musí žít v utajení, neboť jí muslimové vyhrožují smrtí

V minulosti jsem už o této dívce psala, občas se o ní objeví nějaká ta zpráva, neboť mladá studentka je aktivní alespoň na sociálních sítích. Nikdo vlastně ani neví, jaká je její současná podoba (foto asi rok staré), neboť i svůj zevnějšek je nucena měnit. A takto bude muset žít – zcela utajeně – nejspíš po zbytek života. Dívka kritizovala náboženství všeobecně, přesto proti ní vytáhli jen představitelé „náboženství míru“.

Francouzská teenagerka, která se identifikuje pouze svým křestním jménem Mila, již obdržela přes 50.000 výhrůžek smrtí za kritiku islámu. V současné době žije 24 hodin denně s ochrankou a v izolaci, jak prozradil její právník Richard Malka.

„Dělám vše, co je v mých silách, abych upozornil na to, že i ona má svá práva a že její život je naprosto nesnesitelný,“ řekl právník Malka. „Trvá to už osm měsíců, dostala 50 000 výhrůžek smrtí. Státní zástupce jasně uvedl, že Mila svým výrokem nepřekročila meze zákona a spravedlnosti, ale pouze uplatňovala svá práva.“

„Dovedete si představit, jak jí je? Její život se změnil. Je jí 17 let. Žije jako lidé z Charlie Hebdo, úplně jako v bunkru, je to nesnesitelné,“ pokračoval, s odkazem na satirický časopis Charlie Hebdo, který byl terčem řady smrtících teroristických útoků, které donutily některé členy redakce časopisu se odstěhovat do úkrytu a přijmout policejní ochranu.

Ani desítky tisíc hrozeb Milu neodradily, nadále prezentuje svoje názory a minulý týden také zveřejnila další video kritické k islámu na TikTok. Po zveřejnění videa byla zahrnuta dalšími tisíci výhružkami smrtí.

„Zdá se, že existuje nová muslimská móda, neboť nyní jí mnozí vyhrožují, že z ní udělají Samuela Patyho. Takové zprávy dostává spolu s obrázky useknutých hlav,“ popsal její právník. Samuel Paty byl francouzský učitel dějepisu, který byl sťat v Paříži 18letým Čečencem poté, co ukázal karikaturu Mohameda.

Mila zůstává aktivní online na Instagramu a Twitteru, kde sdílí své názory, včetně jejího přesvědčení, že vláda prosazuje protifrancouzskou politiku. Také používá sociální média jako platformu pro sdílení četných hrozeb, které nejen ona, ale i další ženy dostávají.

Mila byla nejprve zaplavena výhrůžkami smrtí poté, co kritizovala islám na začátku tohoto roku, kdy ho nazvala „zasrané náboženství“, což přimělo francouzské úřady, aby ji i její rodinu umístily pod policejní ochranu.

„Korán je náboženství nenávisti, je v něm jen nenávist. Islám je hovno, vaše náboženství je hovno,“ řekla také Mila na chatu v populární francouzské show Le Quotidien. Nakonec, její celé jméno, její škola a dokonce i její domácí adresa unikly, čímž byla nucena změnit školu a zároveň obdržela policejní ochranu.

„Žije svůj život zcela izolovaný, změnila školu, už nežije normálně, její rodina se skrývá,“ dodal její právník Malka. „Ve věku 17 let žije pod úplnou ochranou.“

„Jak mají tyto tisíce mladých lidí žít pod výhrůžkami smrtí, co s nimi bude?“ Zeptal se Malka s odkazem na Milu a tisíce podobně smýšlejících francouzských teenagerů.

Milin právník varoval, že ti, kdo jí vyhrožují smrtí, riskují vězení.

„Lidé, kteří jí vyhrožují na Twitteru, riskují vězení. Před pár týdny byl souzen člověk, byl odsouzen ke třem letům vězení… takže když výhružky zveřejníte, není to bez rizika,“ řekl Malka.

K tomu jen dodávám, že většina z těch, kdo vyhrožovali, samozřejmě zůstává na svobodě. Právě zde se ovšem zcela jasně ukazuje bezzubost Macronova. ale i Kurzova návrhu na potlačení politického islámu. Jde jen o alibismus, snahu získat si voliče – nemuslimy, jichž je přece jen v těchto zemích stále ještě víc, než muslimů.

Jediným východiskem by byl radikální krok – zákaz islámu, tedy jeho propagace. Pak by bylo mnohem jednodušší jeho vyznavače stíhat, většinou by však byl efekt ten, že by se vyznavači této zvrhlé ideologie vydali tam, kde ji mohou beztrestně provozovat jak libo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout