Austrálie patřila k zemím, kde odmítnutí takzvaného „covid očkování“ velmi často znamenalo zároveň vyhazov ze zaměstnání či ze školy. Mnohdy tak byli k experimentálním injekcím donuceni i ti, kteří se ve skutečnosti odmítali stát obětí experimentu.
To je i případ ženy, která od doby, kdy podlehla tomuto nátlaku, prožívá neskutečná muka. Nedávno se rozhodla o své soužení podělit se širokou veřejností.
Britney Spinks, 22letá aspirující sportovní fyzioterapeutka ze Sydney, sdílí svůj trýznivý příběh o zdravotních problémech způsobených „vakcínou,“ která změnila její život. Po počátečním váhání byla Britney nucena v roce 2021 dostat „vakcínu“ Pfizer COVID-19 kvůli univerzitním a kariérním požadavkům.
Jen několik hodin po první dávce pocítila silnou bolest na hrudi, která se po druhé dávce výrazně zhoršila a vedla k vážným zdravotním problémům.
Nakonec jí byla diagnostikována myoperikarditida, syndrom posturální ortostatické tachykardie (POTS), srdeční arytmie a Tachy-Bradyho syndrom. Kvůli těmto nemocem byla Britney nucena užívat až 23 léků denně, což bylo fyzicky i emocionálně extrémně stresující.
Navzdory intenzivnímu úsilí, včetně drahé lékařské péče v zahraničí a jejího odhodlání zlepšit péči, Britney kritizuje systémová selhání v diagnostice a léčbě zranění způsobených vakcínami v Austrálii.
Jak bylo uvedeno v DailyMail UK, vyjadřuje svou frustraci z nedostatku zdrojů a výzkumu pro oběti očkování. Její rodina byla nucena utratit asi 250 000 dolarů za léčbu, jako jsou infuze IVIG a terapie aferézou, která má za cíl odfiltrovat spike protein z krve.
Přestože se její zdravotní stav mírně zlepšil, Britney se musí vyrovnat s trvale změněným životem. Článek živě vyjadřuje Britneyiny fyzické a emocionální zápasy, ale reportérovi Davidu Southwellovi se nedaří zasadit události do širšího kontextu.
Zůstává nejasné, jak často se takové vedlejší účinky vyskytují, jak se Britneyiny zkušenosti srovnávají se zkušenostmi jiných pacientů nebo jak různé zdravotní systémy po celém světě na takové případy reagují.
Stížnostem na poškození vakcínami se zatím věnovalo jen několik mainstreamových médií, i když jde o vývoj, který se postupně mění. Článek také nezmiňuje iniciativy, jako je nezisková organizace React19, založená ve Spojených státech a obhajující oběti očkování.
Tato největší organizace svého druhu, založená dvěma lidmi postiženými touto nemocí, zřídila během pandemie fond péče, který je financován z veřejných darů.
K dnešnímu dni React19 udělil více grantů obětem vakcín než federální vláda prostřednictvím programu Countermeasures Injury Compensation Program (CICP).
Příběh Britney je silnou výzvou k tomu, aby se více upozorňovalo na vedlejší účinky vakcín.
Článek by však mohl být výrazně obohacen o vyváženější pohled na vědecká data, širší pohledy na bezpečnost vakcín a příklady kolektivního zapojení obětí vakcíny.
Je tedy znát, že i když se občas někde na mainstreamu věnují případům poškození zdraví takzvanými „Covid vakcínami,“ zamlžují širší důsledky a o mnoha studiích, které poukazují na nárůst vedlejších účinků, zatím mainstream zarytě mlčí.
Také se dosud nikde na mainstreamu nevěnovali již dávno odtajněným dokumentům Pfizer, které měly být původně utajovány po dobu 75 let.
I tam lze najít velmi alarmující skutečnosti, což ovšem korporátní média, která jsou často pod vlivem Big Pharmy, příliš nezajímá….
O falošnom divadielku Ficovej vlády, kt. vraj chce vyšetriť cely covid podvod… ďalšie sklíčko do mozaiky:
https://akw.sk/ako-sa-hladaju-data-ktore-neexistuju/ !!!
Tento případ ukazuje, jakou cenu člověk zaplatí za poslušnost. Mladá žena se bála o svou kariéru a nechala si to svinstvo píchnout. Nejenže přišla o svou kariéru a to napořád, ale přišla také o zdraví a kvalitu života. Její život se stal velkým utrpením, denně prožívá bolesti a uzdravení je nemožné. Stálo jí to za to? Kdyby odmítla, zachovala by si zdraví a po tom, co odezněla doba covidového podvodu, by mohla pokračovat ve své kariéře.