Kardiolog odhaluje, jak dlouho budou injekce mRNA nadále způsobovat poškození (video)

Kardiolog odhaluje, jak dlouho budou injekce mRNA nadále způsobovat poškození (video)

Dr. Peter McCullough varuje před genovými injekcemi již od jejich zavedení a coby kardiolog v posledních několika letech potvrzuje, že se  vedlejší účinky injekcí projevují i nadále – a mělo by tak tomu být i do budoucna.

Holandský datový analytik Aukema pro změnu po celou dobu podávání injekcí sleduje především vývoj nadměrné úmrtnosti či statistiky různých onemocnění, která mohou mít souvislost s mRNA injekcemi.

Oba opakovaně podali důkazy o škodlivosti přípravků, které se i přes patrné vedlejší účinky nadále podávají v podobě dalších a dalších posilovačů, navíc se připravují i mRNA injekce proti dalším onemocněním.

Datový analytik Wouter Aukema narazil na některá zarážející data, o která se podělil s americkým kardiologem Peterem McCulloughem během rozhovoru s Jimem Fergusonem.

Aukema mimo jiné zaznamenává od začátku roku 2023  doslova explozi v počtu případů vedlejších účinků léků, včetně léků proti rakovině a léků na ředění krve.

McCullough poukázal na to, že počet případů rakoviny raketově roste. Dodal, že léky na ředění krve se používají proti krevním sraženinám, což je známý vedlejší účinek injekcí.

Lékař také uvedl, že téměř 600 000 Američanů již zemřelo na vakcíny proti COVIDu-19. A vzhledem k tomu, že v Evropě žije více lidí, více lidí zde také téměř jistě zemřelo na následky takzvaného očkování.

„Mluvíme o číslech, která se blíží počtu úmrtí ve velkých válkách,“ zdůraznil McCullough.

„To jsou šokující čísla,“ odpověděl Ferguson.

McCullough očekává, že mRNA injekce způsobí poškození po dobu pěti až 15 let po podání, ale zatím se podávají pouze čtyři roky. A to jsme se ještě nezmínili o účincích více dávek.

Dále řekl, že 7,7 procenta lidí, kteří dostali injekci, onemocnělo natolik, že potřebovali lékařskou pomoc nebo museli být hospitalizováni.

„To je astronomické. A přesto neexistuje jediná vláda, která by nechala otevřít lahvičky, aby byl analyzován jejich obsah. Proč tomu tak není?“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *