Z tuniských věznic rovnou do Evropy: „Allahu akbar!“ (video)

Z tuniských věznic rovnou do Evropy: „Allahu akbar!“ (video)

Pamatujete si ještě na záběry z loňského roku, na nichž hordy statisíců džihádistů táhly Libyí, aby se pak přepravily do Evropy? Tento loňský džihádistický výsadek je již dávno na „svém místě“ – a nyní se sem chystá další.

Aktuálně se objevilo video, které ukazuje z Tuniska vyhazované Afričany, kteří nemíří zpět do svých domovin, ale rovnou do Evropy.

A není to jen Tunisko, v posledních týdnech sužuje invaze také Kanárské ostrovy.

Na tuto oblíbenou dovolenkovou destinaci za první tři měsíce tohoto roku dorazilo téměř 13 000 migrantů z nedaleké Mauritánie.

Od ledna do března letošního roku dorazilo na Kanárské ostrovy 12 393 nelegálních migrantů. Pro srovnání, v předchozím roce to bylo 2 178 migrantů, což odpovídá nárůstu o 570 procent. 80 procent lodí, které připluly, vyplulo z pobřeží Mauritánie.

Téměř 30 000 ze 140 000 obyvatel hlavního města Nouakchottu tudy pouze prochází. Většina z nich pochází z Mali.

Dalších 300 000 se údajně na cestu chystá. A stejné je to i v případě Afričanů, kteří zaplavili tuniské věznice. Namísto do své domoviny míří do Itálie – nejčastěji některou z lodí pašeráckých neziskovek nebo s pomocí tuniských pašeráků a italské pobřežní stráže.

Jak sami vidíte, jde o samé přínosné doktory  a inženýry:

 

A nakonec si přidáme několik záběrů z obohacované Evropy:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Z tuniských věznic rovnou do Evropy: „Allahu akbar!“ (video)

    1. Dyť se dělá…nejdřív se zrušila základní vojenská služba, aby se chlapi nenaučili bojovat, pardon, bránit. Bylo tvrzeno, že nás spasí profesionální armáda. Teď se novelizuje zákon o zbraních, má být jednotný centrální digitální registr. No, vzhledem k tomu, že během několika uplynulých let nebyli schopni vytvořit ani spolehlivý jednotný registr načipovaných psů, uvidíme jak se s tím popasují. Lidi si budou shánět tyhle věci na černém trhu a nebudou je přihlašovat. Bránit se budou muset sami. Otázkou bude proti komu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *