V Bavorsku chystají obří pandemický sklad a EU mezitím objednala prvních 640 000 dávek experimentální vakcíny proti ptačí chřipce

V Bavorsku chystají obří pandemický sklad a EU mezitím objednala prvních 640 000 dávek experimentální vakcíny proti ptačí chřipce

Chystá se brzké vypuknutí další plandemie? Vše tomu nasvědčuje. V poslední době v tomto směru přibývá indicií – a zdaleka to není jen epidemie mezi kravami a kočkami, údajně přenesená na několik lidí, kterou již měsíce hlásí USA.

Můj skromný odhad je ten, že nějaká „plandemie 2,0“ by se mohla objevit zároveň s podzimními plískanicemi – a tedy i běžnými respiračními chorobami.

Hodilo by se také období před důležitými volbami prezidenta USA, aby mohlo co nejvíc lidí hlasovat korespondenčně.

Již dokonce dochází k přípravám na budoucí pandemii – a to nejen v zámoří.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o Finsku, které jako první evropská země chystá plošné očkování experimentální vakcínou proti ptačí chřipce – a to u osob, které pracují například v drůbežárnách, mlékárnách či kožešinových provozech.

Na něco podobného se možná již brzy začne chystat i zbytek evropských zemí, neboť EU již objednala příslušné vakcíny. A co víc, jen kousek od našich hranic má být zřízen obří pandemický sklad materiálu jako jsou například roušky, příslušné testy či vakcíny…

Vakcíny proti ptačí chřipce by se mohly brzy stát lukrativním výdělkem pro společnost CSL Seqirus: Nyní, když byla údajně zjištěna první „úmrtí na ptačí chřipku,“ obchod s novými vakcínami nabírá na rychlosti.

Evropský úřad HERA pro zdravotní připravenost a odezvu, chce nyní se společností podepsat smlouvu na prvních 640 000 dávek vakcíny. V plánu je nákup až 40 milionů lahviček během příštích čtyř let.

Za vývojem vakcíny stojí společnost CSL Seqirus, která se označuje za světového lídra ve vakcínách proti chřipce. HERA chce v úterý – tedy dnes – podepsat smlouvu na zajištění prvních 640 000 dávek adaptované vakcíny proti ptačí chřipce.

První dávky poputují do již zmíněného Finska, kde budou nabídnuty specifickým skupinám lidí, jako jsou drůbežáři, veterináři a vědci zabývající se výzkumem virů ptačí chřipky. Smlouva HERA požaduje nákup až 40 milionů dávek vakcíny během příštích čtyř let.

Objednaná vakcína je „Zonotic Influenza Vaccine Seqirus,“ která byla schválena EMA v říjnu 2023. Vakcína je ve skutečnosti přizpůsobena kmenu H5N8, ale je údajně účinná i proti H5N1. Schválení se týká tří studií s celkem přibližně čtyřmi tisíci testovanými subjekty, z nichž ne všichni dostali danou vakcínu.

Celkově jsou informace o účinnosti, bezpečnosti a poměru rizika a přínosu více než diskutabilní: virus ptačí chřipptaky mezi lidmi nekoluje – jeho účinnost proti této nemoci tedy nelze výslovně testovat.

„Očkování by mohlo zabránit symptomům nebo nemoci, ale nevíme, zda zabrání infekcím,“ uvedla Isabella Eckerleová, viroložka ze Ženevského centra pro vznikající virová onemocnění. Ve skutečnosti neví vůbec nic.

Bez ohledu na to má nyní Seqirus ve svém programu další vakcíny proti ptačí chřipce: Vakcína společnosti „Celldemic“ získala celoevropské schválení pro trh teprve 19. dubna. Téhož dne obdržel „Incellipan“ – rovněž od společnosti Seqirus – podmíněný marketingový souhlas.

„Může být použit pouze během pandemie oficiálně vyhlášené Světovou zdravotnickou organizací (WHO) nebo v rámci Evropské unie (EU),“ uvádí v tomto ohledu web EMA.

Jak známo, takovou pandemii lze vyhlásit rychle – zkušenosti ukazují, že její oficiální konec je na dlouho. A pandemická smlouva, která byla na posledním shromáždění WHO odložena, se má schvalovat již za měsíc…

Tolik zpráva k chystaným vakcínám. Nicméně o tom, že se zřejmě chystá něco většího, svědčí také aktuální příprava výstavby obřího pandemického skladu.

Ve Svobodném státě Bavorsko probíhá do 23. června výběrové řízení na pandemický centrální sklad poblíž Mnichova. V plánu je důkladná ochrana objektu: alarm, oplocení odolné proti přelezení, monitorovaný přístup, nouzové napájení a další zabezpečení.

Výběrové řízení si mohl každý prohlédnout na webu immobilien.bayern.de. Bylo vyvěšeno 27. května, přičemž výběr má probíhat do 23. června, což je překvapivé a působí to dojmem naléhavosti. Skutečnost, že projekt této velikosti je vypsán pouze měsíc, je krajně nezvyklá.

Požadované datum zahájení pronájmu je 4. čtvrtletí roku 2024 – a doba je stanovena na pět let – s možností prodloužení.

Nyní, když údajná pandemie Covidu nepochybně skončila a mainstreamová média a politici se usilovně snaží, aby o ní již nemuseli mluvit, je velkou otázkou, která pandemie se očekává ve 4. čtvrtletí tohoto roku?

A jaké jsou požadavky na nový pandemický sklad?

Umístění
v oblasti Mnichova, nejlépe v okruhu 25 km od Oberschleißheimu (viz mapa na straně 6 expozice)

Dopravní spojení
Dostatečně efektivní pro kamionovou dopravu, výhodná poloha co nejblíže federální dálnici, jednosměrná ulice jako vjezd/výjezd nebo široký vjezd/výjezd, žádoucí velmi dobré spojení MHD

Typ prostor:
halové skladové prostory s venkovními plochami a kancelářské prostory

Rozloha
cca 21670 m²

Speciální požadavky na zařízení
na vyžádání (IT infrastruktura, dostupnost, provozní technologie) speciální požadavky na zabezpečení: zabezpečeno alarmem, alespoň plot, který nelze jednoduše přelézt, monitorovaný přístup, centrální zamykání, požární signalizace, v případě potřeby nouzové napájení a/nebo napájecí místo pro nouzové generátory.

Plocha:
cca 7 370 m² –  venkovní skladovací plocha:
cca 1 800 m² Skladová plocha pro zboží odolné vůči povětrnostním vlivům (vhodné zastřešení)
cca 1 000 m² Parkovací plocha pro vozidla
1 860 m² Kontejnerová stání (s dvojitým stohováním)
cca 1 430 m² prostoru pro cca 10 nákladních vozidel a cca 25 osobních vozidel
plus dostatečné dopravní cesty, nakládací a manévrovací plochy

cca 13 000 m² halové skladovací plochy, z toho:
cca 6 900 m² vysoká plocha s výškou stropu minimálně 11 m (pro cca 13 000 europalet)
cca 500 m² sklad nebezpečného zboží
cca 5 600 m² skladové prostory (blokový sklad pro cca 2000 europalet, policové regály, prostor pro vychystávání atd.)
cca 1300 m² kancelářské prostory:
cca 500 m² kancelářské prostory – 3 kanceláře pro jednoho a 18 pro dva
cca 130 m² zasedací místnosti                                                                                                                                                                                                      cca 300 m² dílna
cca 370 m² další místnosti (např. vrátnice, společenské místnosti, sanita, šatny, kopírka, místnost pro IT, archiv, úklidová místnost)

V případě potřeby 1-3 oficiální byty v areálu nebo v blízkosti, pokud jsou k dispozici.

Požadovaný pronájem začne ve 4. čtvrtletí 2024.

Doba pronájmu: 5 let plus opce.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.6]

12 thoughts on “V Bavorsku chystají obří pandemický sklad a EU mezitím objednala prvních 640 000 dávek experimentální vakcíny proti ptačí chřipce

 1. Pořád a pořád a furt dokola. Z netopýra na lišku, z lišky na pampelišku a pak na na potápěče. Záminka k vymlácení drůbeže, abychom konečně všichni poznali dobrodiní, kdy nás očkování zachrání – víceméně už úplně ode všeho…

  1. Všechny vakcíny do jedné jsou podvod. Pokud se „přizná“ že nefungují stoprocentně, neexistuje způsob, jak prokázat jejich „účinnost“. Není možné nijak zjistit, jestli by očkovaní lidé onemocněli, kdyby nebyli očkovaní. Navíc celá teorie, na základě které mají vakcíny údajně fungovat, je jen nijak neprokázaný výmysl.

  2. Sám největší pandemický štváč Fauci musel přiznat, že náhubky a všechna „protivirová opatření“ jsou úplně na kočku (pro ty hloupé, kteří na to nepřišli sami), ale oni si nedají pokoj a budou s tím znovu opruzovat. A plno hloupých lidí jim na to znovu skočí.

 2. Som zvedava, ako sa zachova vlada čr a vlada sr, ked to „prepukne“ a najma kolko ludi pojde na dalsiu davku mRNA! Kolko sa asi zobudilo tečkovanych? To co GateSovci navarili pojde najma po tych so znizenou ci znicenou imunitou? Tak ci onak, satanisti chcu brutalne znizit populaciu na zemi a vobec tym netaja. Tak ak nie jadtovou vojnou, tak potom jedmi od „nasho“ americkeho „spojenca“! A vsetko to aj suvisi so zadlzenostou sveta…

 3. Je to vlastně velmi jednoduché! Buď budou lidé slepě věřit, že se jednou objeví politici, kteří budou konat pro ně, a oni mezitím nějak přežijí. Nechají se povinně naočkovat, neboť nová pandemie již klepe na dveře, a všechny státy EU již podepsali smlouvy o povinném očkování. A jen Bůh ví, co do lidí chtějí tentokráte dostat. Podle uniklých informací, to bude doslova smrtící koktejl. Dále je nevyhnutelná válka v celé Evropě. Mír globalisté nikdy nedopustí. Také zde budeme mít nekončící příliv násilných migrantů. Připravte se proto, na velice vzrušující okamžiky. Také samozřejmě omezení slova, zabavování majetku a bankovních účtů. Zavedení centrální virtuální měny. Sociální kredity pro vyvolené. A ještě také likvidaci nepotřebných a nemocných. No krása! Nic nedělat, to je tedy možnost A. Pak zde máme možnost B. Poslat 22M CZK, na nezbytné vybavení. Na účet: 8292494976/5500. A my se postaráme o nezbytné! Minimálně zde, v této zemi! Budoucnost je na Vašem rozhodnutí.

 4. Jediný cieľ a zámer – depopulácia! Preto všetky potenciálne nariadenia a príkazy teroristu Tedrosa a satanskej WHO, ako aj korupčníčky Lajnovej a pedofila De-Billa, ktorý nie je vôbec lekár, ale fanatický vakcinátor a eugenik, ale hlavne depopulátor – IGNOROVAŤ !!!

 5. Zase clanek k nicemu.
  Chybi zakladni udaj, doba mutace viru praci chripky. Je-li doba vyroby vakciny delsi nez je doba mutace, je vakcina k nicemu. Tez neni jasne, zda se jedna zase o nejaky mRNA vopich ktery neni zadna vakcina, ackoliv to tak oznacuji v anglosaskych statech s nizkou inteligenci. Schvaleni nejakou EMA, ktera za primereny baksis treba od Gatese schvali vsechno, neni nejmensi duvod k duvere. To bylo u covidu dobre dokazano. A nahubky urcite tak chrani pred infekci, kdyz ma virus prumer kolem 80nm a roztec vlaken u PP2 je 750 nm a u PP3 650 nm.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/v-bavorsku-chystaji-obri-pandemicky-sklad-a-eu-mezitim-objednala-prvnich-640-000-davek-experimentalni-vakciny-proti-ptaci-chripce/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings