Další skvělý proslov na půdě EU: „Propaganda EU musí přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá“ (video)

Další skvělý proslov na půdě EU: „Propaganda EU musí přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá“ (video)

V Bruselském „sršním hnízdě“ naštěstí nesedí jen oddaní kývači, ale mezi EU oddanou většinou se najdou i výjimky. Několik europoslanců je natolik viditelných, že se jejich proslovy stávají virálními – a znají je dokonce i mimo Evropu.

V Bruselu samozřejmě doufají, že se v EU tito politici po volbách neobjeví. Nezbývá než doufat, že se bruselským škůdcům toto jejich přání  nesplní.

Je třeba naopak doufat, že po volbách bude v centrále 4. říše ještě víc těch, kteří se nebojí poukázat na to, jak nesmírně tato instituce Evropanům škodí.

V případě tohoto europoslance je však vše již jen na holandských voličích…

„Tato Evropská unie je symbolem zhoršování života ve všech ohledech,“ řekl holandský europoslanec Marcel de Graaff v Evropském parlamentu.

„Prostřednictvím potratů, očkování, znečišťování potravin a vody, ničení průmyslu a práce, daní, které vedou k chudobě, glorifikace zvrácené sexuality, masové imigrace, která ovlivňuje všechny křesťanské hodnoty a kulturu,“ říkal, zatímco v plenárním sále panoval rozruch.

„A nejhorším zásahem do života je válečné bojiště,“ zdůraznil europoslanec.

„Propaganda EU má za cíl přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá. A jakákoli kritika této zlé politiky je démonizována,“ prohlásil  rozhořčený De Graaff, který povede kandidátku FVD ve Flandrech ve volbách do Evropského parlamentu.

„Každé odmítnutí je zrušeno digitální kontrolou, ale já budu pokračovat v každodenním boji za vítězství dobra nad tímto ďábelským kultem smrti globalistické elity, který vede k diktatuře a otroctví,“ řekl De Graaff.

 

Projev je holandsky s anglickými titulky:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Další skvělý proslov na půdě EU: „Propaganda EU musí přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá“ (video)

 1. NADPIS ČLANKU VYJADRUJE BLUD, DO KTEREHO JSOU NASILIM TLAČENI VŠICHNI VOLICi🔔👹!

  Kdo z vás na příklad ví,že de fakto bezhlavý dav voličú je řízen pouze 6 prioritami řizeni kombinovaných s metodou CHUCPE ,které začinaji první prioritou Satanistu,která zní.

  CHCEŠ LI ZVITÉZIT NAD SVYM NEPRITELEM MUSIŠ ZACIT NEJPRVE INDOKTRINOVST JEHO DETI.

  poslední priorita této šestky je VÀLKA a vybití volicu,kteří si zvolí špinu Satanistu ,kteří jsou majiteli velkých penez , uniklych zdanění ,používaný proti jejich voličum.
  Vidíte sami,že to není možné sdělit v tamních diskusich na příklad webu Konráda D.S.Vidlaka,který tam vodí všechny svoje ovečky za NOSem,aby byli prý nosáči tím,že píše nebo dává psát ohnivé članky,kritizující dnešní satanistický režim který má smlouvu se samým panem Belzebubem ,že se pravdu NESMI nikdo z jeho oveček dozvědět zejména návrhem řešení pod Programem Národních Zájmu a potřeb ,legendární zkratky PNZ a proto nařídil svému drábovi panu Adolfu Nulakovi zagumovat hned dva členy Rady voliču tj Aničku a Krtečka, kteří jsou OK.
  Tím se stalo,že místo pismaka buditele se stal a ráži nový termín BRZDITEL🔔🐓👹
  To se však nesmí nikdo z tamějších stovek diskutujících poznat, je to totiž podmínka pana Satana a tak zfanatizovaný dav tleská svému činu
  STRELBY DO VLASTNI NOHY a mlátí tam už léta prázdnou slámu a jsou timto činem doslova fascinováni.
  No ni?
  AzKSH

 2. CO VOLIČUM PRINAŠEJI POHLUPAVI NEOMARXISTICTI PIRATI ,KTEŘI.TAHNOU ODS A PROFESORA ,

  toho ,co prý vyhrál své tituly v tombole, na vařene nudlí a jejich **chytré výroky** ,kdy si sami podepíší SVUJ odchod do důchodu v 75 a i tak na něho dnešní stát kapitalismu bez přivlastkú neboli skrupulí , nebude mít peníze a ti kavarensti povaleči musí zůstat v máma hotelich prý do 48.
  Dne 29.3.2019 totiž banksteři rozhodli ,že musí tento skvělý kapitalismus zrušit a nahradí ho daleko horším režimem, kdy pozor,pozor pirátství neomarxisticti podpindostnici chtějí zrušit hotovost a mají origo heslo.

  NEBUDETE NIC VLASTNIT (všechno vám ukraneme )A JEN TAK BUDETE JAKO NAŠI VOLIČI ŠTASTNI

  No vitézny únor 48 to je jen slabý odvar toho co ta pohlupava chasa chystá a její reprezentanti v EU budou dále prosazovst.
  Ve školach je naučili tyto prý hlašky.

  Když to není v televizi není to pravda.
  Budeme prosazovat gangsterský gang a to je naše vláda.
  Certifikovaný jed je zdravý produkt.
  Špina pod razítkem je správná véc.
  Předepisovat léky pod razítkem to bude naše lékařství.
  Operace se mi vždycky podaří a za to,že pacient nepřežil muže on sám.
  Lež je jediná pravda,
  Experimentální injekce je bezpečna a zdravá
  Za totální selhání vlády muže jen ten ,kdo ji nepochopí.
  Ta rakovina se dá odložit na později
  Vyléčený je chybné léčeny.
  Tak a teď volte dále formaci zla ODS,KDU,TOP 00 :SPOLU s Piráty,kteří mají zločin už ve svém názvu.

  SLAVA PNZ a bude teprve pak hotovo

  1. Slogan „nebudete nic vlastnit a bude stastni“ bude platny hlavne po Veľkom resete. Problém vidím ale v inom. Takmer nikto nevie a ani netuší čo to ten Veľký reset je za zviera a prečo ho nazvali zrovna „Veľký“.

   1. BUBO,VELKY RESET JE VYMYSL MAJITELU VELKYCH PENEZ A TOHO ŠWABA.

    Dne 29.3.2019 se tito banksteři na své pravidelné schuzi dohodli odstranit kapitalismus.
    Má to být jako návrat zpět do feudalismu,či či dokonce ještě níže otroctví.
    Musíte zkusit prostudovat co je to blížící se systém CBDC,kdy dostanete místo peněz v hotovosti příděl tokenu tj bodu , za které si můžete koupit za dozoru banky,která vám tokeny přidělí to co vám povolí ona koupit.
    Pokud si koupíte třeba více rohlíku ,vaše uhlíková stopa bude příliš velká a příděl tokenu na vaše soukromé nákupy vám bude zkrácen ,anebo zastaven..
    Tak na přiklad maso zvyšuje uhlíkovou stopu,viz ideologie osedlaný bankstery tzv neomarxismus a tak dostanete příděl možná jen 100 gramu na týden atd .Tak boháči budou žít v komunismu a jak víte KSČM už je nebožtík,bo Kačenka ji vede do záhuby,za potlesku členu a vadných stanov,takže naděje v ní umírá voličum jako poslední
    Zkuste si o tom něco zjistit a dejte to do diskuse jak se vám to bude líbit a ostatní taky jak tomu tedy rozumí.

    1. Je zaujímavé, že všetci na alternatíve vedia, že masmédia klamú, ale keď sa hovorí o WHO a ich plánoch, tak všetci predpokladajú, že WHO hovorí pravdu. Nemáte ani tušenia aký veľký je to klam. Dobre si všímajte čo robí elita, ktorá nikdy neinvestuje prachy do niečoho čo im v dlhodobom horizonte neprinesie úžitok. Podzemné úkryty, ktorí si mnohí z nižších elít postavili nie sú primárne určené pre atómovú vojnu. Niektorým z vyšších elít bol príslubený zlatý lístok prežitia v niektorých z podzemných základní vybudovaných po celom svete v 80 a 90 rokoch minulého storočia za ich kroky proti nám tak, aby skutočný príbeh resetu zostal pre nás utajený. Očakávajú nejakú udalosť o ktorej nám nepovedali. Pre nás majú ten povrchný príbeh uvedený v knihe K.Schwaba, ktorý všetci zhltli aj s navijakom. Reset je prírodná udalosť na povrchu planéty, ktorá pravidelne ničí civilizácie.

   2. BUBO A OSTATNI VOLIČI,POKUD BUDETE LHOSTEJNI V SOBOJI s BANKSTERY PROHRAJETE VŠE,

    hlavně svobodu a demokracii ,už dnes se začínají banksteři a jejich banky ptát při výběru vašich peněz z konta na CO JE POTREBUJETE VYBRAT.
    Špinavi zastupci volicu totiž za našimi zády odhlasovali špinave zakony,kdy už dnes musíte u vyberu vašich 25 ooo korun sdělit na co je chcete vydat a to je jen začátek jejich špinavosti ,neboť pokud nesdělite na co ty svoje peníze, chcete potřebujete pak vám je prostě nemusí vyplatit a mužete protestovat ,za jejich hurónského smíchu.
    To je začátek toho RESETU a i mezi voliči se nacházejí individua ,které toto svinstvo s potleskem podporují a odvolávají se,že možna čistite špinavé peníze a proto vám je vám musí banka ukrast.
    Ne nadarmo se mi tady objevují výhružky,že vás nesmím informovat,jde totiž o gigantické peníze ,jen si představte,že se v Česku krade všem domorodci dvě třetiny příjmu už 35 let a voliči neví JAK a ještě tomu tleskají.No ní?.

 3. MOJI DRAZI PIRATI,P.Krteček TO TROCHU PREHNAL A DAVA VAM KAPKY. JA JSEM NA VASI STRANÉ,

  neboť jsem sexy mladá a progresivní.Rada volicu strani VŠEM formacím a piráti by mohli být její oblíbení spojenci kteří nezradí jako váš partner minulé ,který vás okrad prý o 20 křesel v Prdlamentu.
  Klidně vás právě JA dovedu k vítězství a ne,že ne ANO.Mame tu jen jednu SV podmínku.

  POSILTE SVUJ DOSTI SLABÝ ***Program*** o postuláty legendárního PNZ a vítězství bude vaše .

  Zkuste se zapojit do možné diskuse nad jednotlivými body toho PNZ a uvidíte to točo.Z vlády která vám jen leze do Nerva budou lítat sračky.
  Já jediná vítám mladé voliče a často sledují na příklad v Americe našeho člena SV tj Společnosti Volicu ,moderního dobrodruha pana DAVIDA DROBIKA a jeho kočku Amadu jak tam vydělávají každý 120 000 korun v přepočtu na měsíc a sledují jejich skwela dobrodružství v Kalifornii.
  Škoda,že paní Slovanka zde pro mladé nedává prozatím jejich videa,kdy jdou třeba nakoupit do magazínu,kde všechno stojí 1 $ a pak stejné věci nakupují za velkého potlesku Amády v obchodě, kde chodí nakupovat ti nejbohatsi a tam stojí třeba stejně čipsy 29,39 dolaru.
  No a radí ten D.D jak se do AMERU dostat,víza a tak pod sebou v práci má 20 mladých děvčat a jejich Start firmy.
  No se mnou drazí Piráti ,když se tady u Slovanky objevíte s vašimi skvělými argumenty,zažijete opravdový progresss. NO Ni?🐸🙋👣🇨🇿

  1. ANIČKO,nic jsem NEPŘEHNAL,Mám PIraty rád a vím,že jim to co jsem tu dál do komentu nařizuji osnovy na UNI a první priorita ovládání GŘ tv pomatených dušiček včetně jejich pobouchaneho ministra školstvi.

   Napsal bych toho více,ale cenzura by to nepustila, bo by došlo k sjednocení všech voliču nad PNZ zejména se sedláky a diskusi hrúzy ,jak uskutečnit tamní svaté postuláty, aniž by jste moje drahá Aničko nebyla upálena jako to dělal kdysi ve středověku pan Koniáš.
   Dnes na to stačí pan KONRAD Vidlák a jeho web udělat tam upáleni a to CENZUROU.tamniho Adolfa.
   Ano ,to on postavil klín mezi sedláky (je jich pouze prý asi bídných 100 000) a Sjednocenými Voliči pod značkou SV..kde je jich napočítáno asi 8,5 milionu ..
   Takže ,ani nové traktory nepomohly a demonstraci tak ztorpédoval bezvýsledně ,vygumovanim skvělého sjednocovaciho programu PNZ a sedláci zas jdou spolehlivě dál do bitvy u CHLUMCE.
   A to tak bude furt dokud tu nebude solidarita , takže držte palce naší vládě a bude hotovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/dalsi-skvely-proslov-na-pude-eu-propaganda-eu-musi-presvedcit-lidi-ze-tato-satanska-politika-je-dobra-video/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings