Německo: Podle průzkumů by se do saského zemského parlamentu nedostala ani jedna vládní strana

Německo: Podle průzkumů by se do saského zemského parlamentu nedostala ani jedna vládní strana

Nedávno jsem v jednom z našich propagandistických médií narazila v souvislosti s demonstracemi proti AfD na článek s titulkem „mlčící většina promluvila,“ čímž měl tento plátek na mysli, že vlastně většina Němců vůbec AfD a podobné strany nepodporuje a velmi pevně stojí za současnou vládou.

To je ovšem nesmysl. Současné německé vládní strany by u koryt mohly udržet jen hlasy muslimů, což ovšem není tak úplně jisté poté, co hodlá do volebního klání vstoupit také Erdogan se svojí novou islámskou stranou vedenou Turky s dvojím občanstvím.

V islamizovaném západním Německu, kde jsou navíc původní Němci mnohem více indoktrinovaní  než na východě země, je sice přízeň socanů či Zelených kolem 15%, nicméně v případě východu se tato přízeň dostává na úplné dno, až do sféry nevolitelnosti.

S nástupem islámské strany tak možná bude v příštích volbách zvonit některé ze současných vládních stran umíráček. To nehrozí AfD, která si i přes rozsáhlé štvaní ze strany Sorosovských neziskovek, vlády a Antify udržuje vysokou přízeň.

Jediné, co může AfD zničit, by byl zákaz strany, který se vládnoucí garnitura snaží již dlouho prosadit. Pak by však zřejmě nastoupila nějaká „náhradní“ politická síla.

Jak totiž ukazuje poslední průzkum v Sasku – Anhaltsku, tak stávající vládní strany by si v této zemi „ani neškrtly.“ Volili by je zřejmě už jen jejich členové s rodinami.

„Východ“ už dlouho udává politické trendy v Německu, starý západoněmecký establishment to ještě nepochopil. Nejnovějším příkladem je aktuální průzkum týkající se zemských voleb v Sasku-Anhaltsku.

V souladu s tím zbydou v příštím magdeburském zemském parlamentu pouze tři strany: AfD, BSW a CDU jako poslední ze starých západních stran. FDP, SPD a Zelení neuspějí na pětiprocentní hranici.

V celém Německu to stále vypadá, že se SPD a Zelení dostanou do příštího Spolkového sněmu: obě strany jsou ve všech průzkumech stále dvouciferné.

Příští řádné volby se však budou konat až na podzim roku 2025 a do té doby tato vláda ještě napáchá velké škody. A čím déle budou u moci žlutá, červená a zelená, tím tvrdší bude účet.

Nebuďme tedy netrpěliví, čas je na straně nových sil v zemi. Sasko-Anhaltsko ukazuje, jak se to dělá!

K uvedenému jen dodávám, že stejný efekt jako vláda německá, bude mít i ta naše, která den za dnem potvrzuje svoji nekompetentnost. Také zde lze očekávat podobný efekt.

I když – na rozdíl od Německa – u nás nehrozí, že by se vládní strany nedostaly do některé z krajských vlád.

Parlamentní volby by měly být u nás jako tradičně asi 1 – 2 týdny po německých. Zdá se, že v obou případech dostanou vlády nelichotivé vysvědčení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Podle průzkumů by se do saského zemského parlamentu nedostala ani jedna vládní strana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout